Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykrém+megszakít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykrém+megszakítás+naptármódszer Ezeknek a használata mellett van olyan aki teherbe esett?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer nődoki ajánlotta a pharmatexet de ez már évekkel ezelőtt volt. Azóta elég rossz vélemények vannak róla....
2015. nov. 11. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, ha az itt lévők azt mondják nem estek így teherbe az nem jelenti azt, hogy te sem fogsz. Én pl évekig szexeltem egy lánnyal megszakításos védekezéssel és nem esett teherbe. De a feleségemmel amikor eldöntöttük hogy szeretnénk egy gyerkőcöt, akkor a tabletták abbahagyása utána még várni akartunk 2-3 hónapot, hogy teljesen kitisztuljon a szervezete a fogamzásgótlótól és addig megszakítással csináltuk. Másfél hónap után terhes lett a megszakításos módszer mellett.

Akkor erre most mit mondasz?

2015. nov. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
#1 a megszakítás nem módszer, hanem szerencsejáték. Azt gondolná az ember, hogy egy írástudó európai a 21. században ezzel már tisztában van...
2015. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
forgasd ki a szavaimad ba*d meg!
2015. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi , tisztában vagyok vele a módszer szó nem véletlen csak a naptár mögött szerepel :D nem azt írtam hogy így akarom csinálni csak kiváncsi vagyok kinek sikerült így egy gyerek. Plusz hogy érdekes az én dokim ajánlotta ahelyett hogy lebeszélt volna róla. Más meg kinevet ha azt merem állítani ez egy fogamzásgátlási "módszer" :D
2015. nov. 11. 00:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja hogy a kommentelonek ment. Bocsi. :D
2015. nov. 11. 00:47
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Marpedig az egy fogamzasgatlo modszer. Nem olyan hatekony mint a tabi vagy gumi de egy vedekezesi mod az is.
2015. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Igaz! Tényleg egy módszer! Csak az nem használja aki hormonzabáló!
2015. nov. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

De a megszakitas is modszer. Olvassatok utanna. Csak tudni kell "hasznalni". Attol fuggetlenul nem mondom hogy mindenkinel hatasos is.

Lasd a valaszolot. Neki sokaig mukodott majd utanna a felesegevel nem. Rohadtul osszeillenek ezek szerint :)

Egyik baratnomek is megszakitas mellett estek teherbe. Masik pedig mar 7 eve igy szexel a pasijaval... Ennyi.


Hogy valaszoljak is. Sztem beszeld meg a dokival hogy mit ajanl es hogy mennyire biztonsagos :)

2015. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a szarert pontoznak le az emberwk?
2015. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én páromra nagyon ráerőltettem a védekezést, kissé talán túlzásba is vittük... de én a biztosra megyek inkább.

Tehát: hüvelykúp+óvszer+megszakitás(még óvszerrel sem engedem hogy bennem menjen el)+spermicides(vagy hogy a szöszbe hivják) sikositó (szégyen, nem szégyen, de van amikor kell... főképp menszeszem előtt -.- ).


De legalább nyugodt vagyok, és ez a fontos.

2016. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!