Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki a megszakítás +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a megszakítás + pharmatex krém vagy bármelyik más pharmatex készítményt használja és bevállt?

Figyelt kérdés

Igen tudom, kismillió kérdés van ezzel kapcsolatban, viszont sok kérdés alatt csak egymás szidalmazása megy és nem a kérdésre válaszolnak. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert szeretnék végre érdemi választ kapni erre a kérdésre. OLvastam, hogy rengetegen szidják a pharmatexet, viszont mint mindennel szemben van ellenérv is. Az is feltűnt, hogy sokan meg megszakítással használják csak önmagában. ( ami nekem önmagában édes kevés lenne márcsak a megnyugvás miatt is )Szerettem volna kipróbálni így megszakítással de egyelőre még nem mertem.

Köszönöm az érdemi! válaszokat!


25/N


2015. nov. 1. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítanám: " sokan NEM megszakítással használják csak önmagában"
2015. nov. 1. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nem megszakítással használtuk. Nem lett belőle baj de az orvos azt mondta hogy ez egyáltalán nem biztonságos és csak óvszerrel javasolja. Mellesleg nagyon gusztustalan ugyhogy nem is használuk.

21f

2015. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem két ismerősöm használta, terhesek ugyan nem lettek, de hamar abba is hagyták a használatát, mivel zavarta őket, hogy x idő múlva csinálhatták csak, tehát amolyan időzítve kellett szexelni, ami igen csak rontott a vágyból, a másik meg, hogy mindketten panaszkodtak a használata közben csípő, égő érzésre. Illetve pont az egyikük mesélte, hogy mikor tervezetten terhes lett, akkor mondta is az orvos neki, hogy nem véletlen a "Pharmatex baba" kifejezés, mert tényleg eléggé megbízhatatlan fog. gátló módszer, sokan lesznek mellette terhesek.

Én pont emiatt nem is használtam és nem is fogom soha használni.

2015. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önmagában nem javasolnám, tényleg nem túl jó a hatásfoka. Barátnőm évekig használta úgy, hogy megszakítással együtt, plusz ovuláció idején inkább óvszert használtak. Így nem is lett terhes.

Én egyszer próbáltam a kúpot, szerintem borzasztó. Annyira csípett, hogy abba is kellett hagyni a dolgokat és ki kellett mosnom, de még órákig sajgott..:D

2015. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, végre értelmes hozzászólásokat kaptam! :)
2015. nov. 1. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is használtam már, amikor nem lett volna gond, ha jön a baba (két tervezett terhesség között, házasságban).

Spontán egymásnak esésre semmi lehetőség nem volt, mindig ki kellett várni a 10 percet, mire hat. És csípett, mint a fene.


Az meg, hogy mennyire hatékony... ha valaki azt írja, hogy 1 évig nem esett teherbe, semmit nem jelent, mert lehet, hogy 1 év és 1 hónap után esett teherbe... még tervezetten sem esik rögtön teherbe az ember, szóval az egyedül mérvadó a Pearl-index, ami hivatalos statisztikákon alapul. Annak alapján pedig a pharmatex nem számít megbízható fogamzásgátlónak.

Használj inkább pesszáriumot spermiciddel.

2015. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!