Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló rendszeres szedése mellett tilos 72 órás tablettát bevenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve szedek fogamzásgátlót, tegnap együtt voltunk a párommal. Nem így terveztük, de belém élvezett. Nem szeretnék terhes lenni. Az érdekelne, hogy ha minden nap szedtem a fogamzásgátlót (nem volt hányás, hasmenés stb.), de szeretném, hogy biztos ne legyek terhes, szabad-e 72 órás tablettát bevenni mellé? Eléggé megijedtem.

Köszönöm!



2017. jún. 10. 10:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem állítottam át a kérdés kategóriáját sajnos, elnézést!
2017. jún. 10. 10:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fogamzásgátló mellett 72 órás tabletta. Ha rendesen szeded, akkor pont az a lényege, hogy akár beléd is mehet, nem leszel terhes. A pearl indexe nagyon alacsony megfelelő védekezés mellett, viszont a 72 órás tabletta ki fogja készíteni a tested, teljesen feleslegesen.


Miért szedsz fogamzásgátlót úgy, hogy nem is tudod, mire való, hogyan működik??? Olvass utána!

2017. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló rendszeres szedése mellett nincs peteérésed/ovulációd, így nincs mit megtermékenyítsen a hímivarsejt. Így nem lehetséges a teherbeesés sem. Teljesen felesleges a 72 órás tabletta, ami mesterségesen vérzést generálna, hiszen nincs mit eltávolítani. A nyálkahártya így is vékony, petesejt nincs, akkor minek? Amúgy aránytalanul nagy hormonbomba lenne, és még akár a korábban beállt rendszerbe is bekavarhat. Többet árt, mint használ.
2017. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért szedsz fogamzásgátlót, ha nem tudod, mire jó.
2017. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mire szedsz fogamzásgátlót? Fejfájàsra? Azert van a tabletta, hogy amellett, ha rendesen szeded, akkor semmire nem kell figyelni - ertsd: beled elvezhet akar egy nap ezerszer is, akkor sem leszel terhes. Varazslatos, tudom.
2017. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene bevenni mellé 72 órást? Ha rendszeresen szeded, akkor véd, nem kell más védekezés. Tök feleslegesen húzatod ki a pasival....
2017. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Akkor akik ebben a kérdésben fogamzásgátló mellett lettek terhesek azoknak hogy sikerült? Vannak érdekes dolgok. Én is leálltam a gyógyszerrel mert nem bíztam benne.

2017. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


Természetesen lehetséges. Nem ad 100%-os biztonságot, ez tény. De ha nem bízol benne, akkor kár szedni. Ez ilyen félmegoldás, hogy szedem is, de azért belém se élvezzen.

2017. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, persze jogos. Én ezért nem szedem inkább. Nem bízok benne.
2017. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Szegény barátod!!! Miért kinzod?? Minek szedsz fogamzásgátlót mineeeeeek?? Baromagyú analfabéta. Fuj de butaku.rva lehetsz. Istenem ilyenkor olyan ideges tudok lenni. Remélem még óvszer is volt rajta úgy élvezett beléd.


7# azok csak kamuk mert rájöttek hogy ha nem irják oda hogy fogamzásgátló mellet lettek terhesek egyből szétszedik őket azzal hogy miért nem védekeznek.

2017. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!