Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már van férfi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van férfi fogamzásgátló tabletta is akkor miért csak a nők szedik?

Figyelt kérdés
A tabi hatása hosszútávon (évek) káros, ez tény. Akkor szedhetnék a felek felváltva, és mindkettejük ugyanannyit tenne a védekezésért. Akkor a férfiak miért nem szednek? Miért olyan evidens, hogy a nőnek kell szedni csak? Miért ilyen önzőek a pasik? Ha már a gumi kényelmetlen nekik ezt gondolom még úgy se vállalnák, de tőlünk persze elvárják.
2010. máj. 20. 18:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de belőled lesz a legocsmányabb válófél. Undorító. Előre látom: "Tökéletes nő vagyok, mert tudom nevelni a gyereket (marha nehéz dolog), a fele vagyon egyértelműen az enyém, a gyerek nálam marad, az apja kéthetente hétvégén láthatja". Áááá :(:(

A férfiak igen is emberek és ha tetszik ha nem a hormonális fogamzásgátlás nem nekik való. Az már másik téma, hogy csak mi nők vagyunk olyan hülyék, hogy beszedjük (már aki). Ha ennyire utálod a férfiakat, akkor egyáltalán miért szedsz fogamzásgátlót? Nekem soha nem volt bajom velük érdekes módon nekik sem velem...és soha meg nem fordult a fejemben, hogy milyen szemetek.

2010. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

1. Jó, hogy így előre látod a jövőmet, hogy válófél leszek. És még azt is, hogy milyen. Nos, ezesetben ha férfi lennél tőled válnék:D Amúgy ha ennyire jók a képességeid, hogy jósolni is tudsz, talán hasznosíthatnád ezt, biztosan sokat keresnél vele.

2. Mondom, hogy nem mondtam, hogy a férfiak szemetek! De azért valljuk be, a női tabinak sem kevés a mellékhatása. Amúgy pedig nincs bajom a férfiakkal, csak azt szeretném mondani, hogy ha lenne férfi tabi (ugyanannyi mellékhatással mint a női) akkor az lenne a fair ha ők is szednék néha. Mert a védekezés nem csak a nők dolga, a védekezés mindkét fél dolga közös megegyezéssel. Ha tabi akkor tabi, oké, nekem nincs bajom a tabival. Csak azért nem szedném pl egy évtizedig. Az már rengeteg, utána lehet nehezebben jön össze a baba, stb.

3. "Tökéletes nő vagyok, mert tudom nevelni a gyereket (marha nehéz dolog), a fele vagyon egyértelműen az enyém, a gyerek nálam marad, az apja kéthetente hétvégén láthatja". Hát ez igazán nem rám vall, kivéve azt, hogy szerintem a gyereknevelés nem egy könnyű dolog. Persze, attól függ, hogyan. De ha úgy neveled, hogy mindent meg szeretnél adni neki (a legtöbb szeretet és törődést amit csak kaphat) akkor azért elég felelősségteljes dolog lehet. De ettől maximum jó anya lehet valaki, semmiképpen sem "tökéletes nő". Nem is értem a logikádat, hogyan jutott neked eszedbe a kérdésemről a válás.

2010. máj. 24. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!