Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már van férfi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van férfi fogamzásgátló tabletta is akkor miért csak a nők szedik?

Figyelt kérdés
A tabi hatása hosszútávon (évek) káros, ez tény. Akkor szedhetnék a felek felváltva, és mindkettejük ugyanannyit tenne a védekezésért. Akkor a férfiak miért nem szednek? Miért olyan evidens, hogy a nőnek kell szedni csak? Miért ilyen önzőek a pasik? Ha már a gumi kényelmetlen nekik ezt gondolom még úgy se vállalnák, de tőlünk persze elvárják.
2010. máj. 20. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legutóbb olvastam a dologról (igaz, nem most volt, hanem pár éve), akkor az volt a legnagyobb probléma a férfi fogamzásgátlóval, hogy nem volt 100%, hogy újra nemzőképes spermákat tud produkálni. Sőt, akkor túlságosan kicsi is volt az esély rá...

Igazából nőknél is csökkenhet a teherbeesés valószínűsége az abbahagyása után (én is így jártam :( )

2010. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem jut el senki tudatáig, hogy itt még NINCS férfi fogamzásgátló? És az eszetekbe sem jut, hogy ami először jön be a piacra az általában egy szar? Hány női fogamzásgátló lett betiltva, mert meddőséget okozott? Meg még hány lesz...nektek is szarul fog esni, ha nem lehet kisbabátok, létezik férfi meddőség is. Hihetetlen...21/N
2010. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Oké, akkor nincs, én csak úgy hallottam, hogy van. De az a baj, hogy ha lenne se szednék. Itt is sokak hozzáállása eléggé kiakasaztó. Miért csak a nők szenvedjenek? Nem szenvedünk eleget a a menstruációval is? Felváltva miért nem lehetne szedni? Valljuk be, a női tabiknak is sok mellékhatása van. Persze, van aki egyet sem tapasztal, majd később fog. Csak nem mindig jövünk rá, hogy például azt a tabu okozta.

Egyébként egy párkapcsolatban az egyik legfontosabb dolog a bizalom, ha megbízom a páromban, akkor abban is bízom, hogy bevette. Plusz ha azt számoljuk még a szülés is a nő feladata. A férfiakra nem jut semmi...

Ugyan olyan természetesnek kellene lenni a férfi tabinak ha lenne mint a nőinek. Igenis, a védekezés mindkét fél feladata!!!

2010. máj. 20. 20:17
 14/22 anonim ***** válasza:

Szeretem ezt a hozzáállást, hogy "Igaz, hogy nincs, de ha lenne, akkor sem szednék, mert szemeteeeeeek a férfiak" :(

A férfiak nem szemetek (velem valamiért sosem voltak azok).

Ha lenne ilyen, lehet, hogy beszednék, de most komolyan olyasvalakire bíznád a saját sorsodat, akinek egyébként nem szülnél gyereket? Kösz, de kösz nem.

2010. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy szemetek a férfiak. (Legalábbis ilyen nyíltan:D) És miért ne szülnék gyereket neki? Attól, hogy védekezünk most, később még szülhetek neki gyereket.

Akinek nem szülnék gyereket arra természetesen és nem bíznám rá magam.

2010. máj. 20. 21:04
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem csak meddőséget, de merevedési zavarokat, impotenciát, egyéb vackot is okozott a férfi fogamzásgátló, ha jól tudom. Az én barátom szedné. Az előző meg egyenesen akart iratni magának (de ugye nincs). Megint én fogom ki a rendes pasikat, vagy az átlag véleménnyel van baj?
2010. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
"A férfiakra nem jut semmi... " - Köszönjük minden férfi nevében. Minek neked pasi hogyha szerinted egy önző köcsög? ...
2010. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mivel nincs Mo-on!!! És ne mis sok helyen van még, mert nem 100. :(
2010. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a férfiak folyamatosan termelnek spermiumot. kiürül és újratermelődik. a női ciklus ezzel szemben szabályszerűséget mutat. kevésbé rizikós a használata, és hatékonyabb a terhesség megelőzést illetően. nem az önzőség az ok. de én nme szedetném a barátommal. merevedési zavarai lehetnek, stbstb...
2010. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
fasság:S nem önzőek. én pl nemis hagynám h a barátom szedje. én magamban bízom meg a legjobban. inkább én szedem, és nekem nem kényszer a szedése, én ötletem volt és továbbra is én fogom szedni.
2010. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!