Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már van férfi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van férfi fogamzásgátló tabletta is akkor miért csak a nők szedik?

Figyelt kérdés
A tabi hatása hosszútávon (évek) káros, ez tény. Akkor szedhetnék a felek felváltva, és mindkettejük ugyanannyit tenne a védekezésért. Akkor a férfiak miért nem szednek? Miért olyan evidens, hogy a nőnek kell szedni csak? Miért ilyen önzőek a pasik? Ha már a gumi kényelmetlen nekik ezt gondolom még úgy se vállalnák, de tőlünk persze elvárják.
2010. máj. 20. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Azért ilyen önzőek a pasik mert.... EZT SZERETITEK! :)
2010. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem azért mert nem a férfiak félnek attól hogy terhesek lesznek:)

Viccet félretéve nagyonjó a kérdésed, szedesd a pasiddal ha ennyire akarod. Igen lehet őnző dolog kicsit de ez a megszokott hogy a nőkszedik...

2010. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Sztem nem önzőség kérdés, hanem nincs nagy dibatban, még külföldön sem, akkor szted itt?

Meg a nőit már több évtizede szedik a nők és így is lehet aggódni h milyen káros következménye elsz, ez a férfi meg még csak kísérletszintű, semmi éves tapasztalat!

2010. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jelenleg még nem kapható forgalomban hatékony férfi fogamzásgátló tabletta (mármint ami legalább annyira hatékony mint a női)...De már létezik ilyen, pár éven belül a piacon is lesz.
2010. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg nőj fel, mert nem sok eszed lehet ha ilyet kérdezel :)
2010. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
de mondjuk te elhinnéd neki, h minden nap beszedte és ráhagynád? mert szerintem nem, ők nem félnánek h terhesek lennének.
2010. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
férfiak így is hamarabb halnak...
2010. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4%
Am. sztem is a nő feladata a terhesség megelőzés, nem a férfié, így vana génünkbe, hülyeség lenne ha a pasik is szednék.. :S és ez nem önzőség, plusz tényleg semmi információ nincs róla, se tapasztalat, a bizonytalant meg ne szedje senki!!
2010. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

inkább én szedem , mint hogy minden nap kérdezgessem a barátomat, hogy "bevetted?? de tuti bevetted??"

magamban azért még mindig jobban bízom. ha elfelejtem bevenni és esetleg terhes leszek, akkor csak magamra haragudhatok.

2010. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Ezért kell a pasikat ivartalanítani!
2010. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!