Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szedjem tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem tovább?

Figyelt kérdés
A legutóbbi hónapban véletlenül egy nappal hamarabb kezdtem el a következő levelet, vagyis a 6. napon (kedden), pedig szerdánként szoktam. Hogyan szedjem tovább? Ma a 8. napon vegyem be az első szemet, vagy álljak vissza a szerdaira? Köszi a segítséget.

2017. jún. 27. 19:59
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, a hetedik napon*
2017. jún. 27. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy megmaradjon a védettség, nem szabad hosszabb szünetet tartani!

Rövidebbet lehet, az nem okoz gondot, de a hosszabb igen. Tehát akármikor hagytad abba, maximum 7 napos szünetet tarts.

2017. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most még 1 hónapig kb nem fogok nemi életet élni. szóval most nem számítana a védettség. akkor bevehetek a 9. napon, hogy vissza térjek a megszokotthoz?
2017. jún. 27. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szünetben sem volt szexuális kapcsolatod és nem is lesz egy hónapig, akkor igen.
2017. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor a 9. napon veszem be, és vissza térek a régi kerékvágásba :)
2017. jún. 27. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit belekavarodtam a napjaidba, de a szunetnek mindig 7 naposnak kell lennie! A tajekoztatoban is le van irva, hogy mindig a 8. azaz nyolcadik napon kell ujra elkezdeni a szedest. Nem a hetediken! Tehat hetfo-kedd-szerda-csutortok-pentek-szombat-vasarnap szunet es utana hetfon elkezdeni. Nem vasarnap pl. ebben a peldaban.
2017. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!