Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szedjem tovább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem tovább a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzásgátlót szedek lassan egy éve, és olyan dologgal fordulnék hozzátok, hogy még nem történt velem olyan, hogy fél órával a levél első tablettájának bevétele után rosszul lettem és kihánytam, tehát nem tudtam, mitévő legyek, így mivel még azon kívül volt/van egy levél fogamzásgátlóm, abból pótoltam ugyanúgy az első szemet. Ezután ugyanúgy folytathattam volna bármelyikkel a második szemtől, így folytattam is az egyikkel, viszont ha az első levél után jön a hét napos szünet, tovább kéne szednem a második levéllel viszont abban csak 20 tabletta van? Gyengülhet így a fogamzásgátló hatás vagy ugyanúgy megmarad csak egy nappal hamarabb fejezem be a szedést? A válaszokat előre köszönöm! :)
2017. jan. 9. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt a levelet amiből pótoltad tartsd meg ilyen helyzetekre és egy bontatlan levelet szedj. :)
2017. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok sűrűn járni a nőgyógyászhoz, ugyanis Esztergomi vagyok, Pesten tanulok feljárós vagyok, a nőgyógyász Tatabányán van, így nehezen jutok el hozzá. Családi okok miatt van egyébként tatabányai. Ráadásul már csak 6 tablettám van és jön a 7 napos szünetem, ebben a majdnem két hétben pedig még vizsgáim vannak, ezért reméltem hátha van valami más megoldás mert erre már gondoltam én is hogy kéne, csak igen.. Oké, akkor most kissé még jobban elbizonytalanodtam. Mindenesetre köszönöm a választ! :/
2017. jan. 9. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A fog. gátló csak úgy hat és úgy nem keveri meg a hormonjaidat, ha a teljes levéllel beszeded. Szóval mindenképpen írass fel fog. gátlót, hogy legyen, mert nem szedhetsz be kevesebbet.

Esetleg azt meg tudod csinálni, hogy bejelentkezel a tartózkodási helyed szerint illetékes nőgyógyászatra, elmondod, hogy mi a helyzet, hátha ott is kiírják neked. Csak nem ártana, ha magaddal vinnéd a korábbi orvosi papírjaidat.

2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pl a háziorvos is felírja, próbáld meg. Semmiképp se szedj kevesebbet, mert felborul az egész rendszer és nem leszel rendesen védett. Első voltam :)
2017. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!