Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónap fogamzásgátló nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap fogamzásgátló nélkül vagy szedjem tovább?

Figyelt kérdés

Fél éve szedek fogamzásgátlót és holnap kéne elkezdenem a következő havit, na de pénzileg most sajnos úgy jártam, hogy csak a jövő hét folyamán tudom megvenni

Akkor inkább hagyjak ki egy egész hónapot vagy kezdjem el úgy szedni mintha mi sem történt volna?

Fontos lenne ez nekem, előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 29. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem jó.

Ha nem tudod elkezdeni szedni, akkor legalább 3 hónapot ajánlott várni, míg újra szeded, illetve ha meg nem folytatod a szedését, akkor meg ugye a szünetben sem vagy védett, plusz ha napokkal később folytatod, akkor meg utána sem leszel egy darabig az, plusz felborítod az egész hormonrendszeredet.

Tehát vagy szánj rá pénzt, bár mondjuk ha nemi életet élsz, feltételezem, hogy így van, akkor nem csak a te dolgod a védekezés, így a párod is beszállhat, illetve ha semmi mód rá, akkor meg tényleg legalább 3 hónap után kezd el újból szedni, hogy meglásd, rendben lesz-e a ciklusod.

2016. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérj inkább kölcsön, mint boruljon a dolog! Ha eddig nem feleztetek, akkor most eljött az idő, ne szégyelld, hisz per pill így csak te védekezel és bizony rombolod a tested valamilyen szinten.


Nekem még a nőgyógyász is azt mondta: még vérvételért se hagyjuk abba 1-2hónapra! Ha leteszed, akkor 3-6hónap legyen.

1 hónap kihagyás után jó eséllyel meg se fog jönni rendesen, hogy folytathasd.

2016. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!