Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A huvely gyururol mi a velemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huvely gyururol mi a velemenyetek? Hasznal vlaki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 18:17
 1/5 Orultseg123 ***** válasza:
En nem.
2017. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó, röviden és tömören. :D
2017. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éve használom és bevált! Drágább mint a tabi (3havi adag 10-12ezer), de nincs gond hányás-hasmenés és két fajta antibiotikum esetén. Nem kell naponta szedni, figyelni rá és kevesebb hormont tartalmaz. Sok tabit kipróbáltam de mindtől pattanásos lettem, ettől nem. Annyi hogy 25 fok felett hűtőben kell tartani és nálunk csak nőgyógyász írhatja fel, házidoki azt mondta hogy nem teheti. Kiváltástól számítva 4 hónapig jók, erre kell figyelni.

Nem érezzük szex közben, sose szoktam kivenni, de 24 óránként 3 órára ki lehetne.

2017. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 János Gilján ***** válasza:
Köszi a választ hármas! Ez nekünk is jól jött, mert most akarjuk mi is kipróbálni a feleségemmel! :)
2017. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évekig használtuk, nagyon bevált. Kényelmes, egyszerű, stb.
2017. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!