Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi a véleményetek arról, ha egy 21 éves fiú óvszer helyett fogamzásgátló hüvelytablettát hord magánál?

Figyelt kérdés

Alkalmaznátok az elterjedtebb óvszer helyett ezt a védekezési módszert, ha ismertek a fiút?

A válaszban kérlek mellékeljétek az életkorotokat is.


2017. márc. 23. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelytabletta nem véd meg a nemi betegségektől,és hiába ismerem az illetőt,nincs ráírva hogy van e valami baja,mondani meg bármit lehet. Szóval nem. Persze tartós kapcsolatban igen,ha tudom,hogy nincs semmilyen betegsége.

22L

2017. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is érdekel, mert mindig is jobban preferáltam a Hüvelykúp+megszakítást az óvszernél.
2017. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A fog. gátló hüvelytablettákban soha nem bíztam és nem is bízom. Nagyon magas használatuk mellett a teherbeesési kockázat. Arról nem beszélve, hogy megszakítással együtt alkalmazva fejtenek ki nagyobb hatást a teherbeesésre nézve, de soha nem értettem azokat, akik a legjobb része előtt megszakítják a közösülést. Számomra így abszolút élvezhetetlen a szex.

Illetve a hüvelytablettáknál a hüvelyi irritáció is igen nagy számban előforduló mellékhatás.

Plusz még egy nagyon nagy negatívum, hogy a nemi betegségek ellen nem véd.

Szóval nálam egyértelmű, hogy ez nagyon nem lenne járható út.

29N

2017. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem véd meg a Nemibetegségektől 23 L
2017. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Tolem.hordhatja maganal ellenbe addig nem teszi a farkat belem amig nincs gumi rajta !

Fene sem akar elkapni valamit a masiktol


43N

2017. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
3-as jól összefoglalta, amit én is gondolok. 31N
2017. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Én a hüvelytablettában nem bízok, ha ismerem a partnert, akkor se (ha meg nem ismerem, nyilván csak az óvszert tartom egyedüli elfogadható opciónak). Szóval felőlem a seggedbe dughatod a hüvelytablettádat.


25

2017. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Azért látszik a válaszokból hogy a legtöbb nő önző ilyen téren. Persze ti kielégültök óvszerrel is de a férfiaknak ez kb olyan mint zokniban lábat mosni.
2017. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem onzoseg ..

Az h gondod van az egyedul olyan megoldassal ami ved a terhesseg es a nemi betegsegek ellen az egyeni szocproblem ...

Gondolkodj te esetlegesen el akarsz kapni valami fertozest a apkalmi partneretol? Ugye h nem !


Az h neked nem megy gumiba az csak az jelenti h agyilag nem vagy kepes felnoni a biztonsagos szex nevetezu jatekhoz

2017. márc. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Akik az óvszerrel jönnek, azoknak üzenem, hogy olyan is van, hogy női óvszer, ami szintén véd a nemi betegségek ellen, de megnézném, milyen arcot vágnátok, ha nektek kéne azt használni, és nem a férfi húz gumit...
2017. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!