Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezhetek ha trombózi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezhetek ha trombózisom volt?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és a második bébit majd jópár év múlva tervezem.

viszont a gond az, hogy se én sem a párom nem vagyunk oda a gumiért..egyszerűen nem érzek semmit úgy..és ő sem..viszont használjuk persze mert nincs más választásunk mivel hancúrbogyót nem szedhetek mert korábban trombózis és tüdőembólia alakult ki nálam amiért 5 hónapig bogyót szedtem. így hát nem szedhetek többé hormonális fogamzásgátlót.

a spirálról meg rengeteg rosszat hallottam és idegenkedem is tőle..

MIT CSINÁLJAK HOGY MEG LEGYEN OLDVA A FIGAMZÁSGÁTLÁS DE NE KELLJEN GUMIT HASZNÁLNUNK??



2017. jún. 8. 15:43
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

3 hónapja szültem te tudatlan hogy a viharba ne járnék nőgyógyászhoz?? egy szóval se írtam hogy nem járok én azt írtam hogy emiatt a kérdés miatt nem fogok elmenni ha meg megyek nem fogom megkérdezni mert már sokszor kérdeztem. tudod értelmezni is kell a szöveget te nagytudású ;) igen képzeld el gyakorizok és közben a cicizik a babám vagy éppen az ölemben ücsörög :D mivan akkor?

és atyaég! nem a "Pasikám" pénzel mert független nő vagyok és van állásom ahonnan kapom a gyest :0 tojok a híres végzettségedre tőlem akár agysebész is lehetsz :D arra is tojok ki mikor jár nőgyógyászhoz ki kíváncsi rátok? :D és azért írtam hogy téged senki se fog sokáig szeretni mert egyet gondolsz és egyszer csak belém kötsz itt :D de nem te kezdted! na ez a gyerekes :D és ebből következtettem arra hogy egy hárpia vagy aki szegény férjével egész nap házsártosan viselkedik. gondolom menekül előled otthonról :D ha van még egyáltalán :D

és nem egész nap a szexen jár az eszem. Csak kiírtam hogy hogyan oldjam meg a fogamzásgátlást esetleg másképp :D ez a felelősségtudat. de te minden szavamat kiszinezel és kiforgatsz

én is jót nevetek rajtad hogy engem próbálsz fikázni miközben semmit se tudsz :D

2017. jún. 9. 14:06
 32/46 anonim ***** válasza:
56%

Blablablabla. Magyarázkodós buta lotyó.

A te tiniszerelmed attól hogy nem fog sokáig tartani nem kell másokat sértegetned. Sosem találsz be az okoskodásoddal. :D Azt hiszed a gyerekkel megfoghatod a pénzes pasid. Kamuzol össze vissza. Plusz azért támadsz le mindenkit mert egy iskolázatlan senki vagy. Még szülj 5 gyereket mert a gyesre kell támaszkodni hogy ne kelljen dolgozni :D na pussz.

2017. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

látom most már nem nevetsz de idegbeteg :D sikeresen felidegesítettelek ez tetszik :D

pénzes pasim? gyárba dolgozik 180ezret kap :D aszongya pénzes :D

egyébként nem azért szültem neki hogy "megfogjam" hanem mert már régóta terveztük hogy miután megvan az érettségi és lesz munkám és rakosgattunk félre pénzt jöhet a család :D és lett is!

2017. jún. 9. 14:34
 34/46 A kérdező kommentje:
szóval éppenséggel te nem találsz be a hülye dumáddal :D úgy képzelsz el engem mint valami plázacicát aki a pénzre megy mi? :D hát nagyon okos vagy aztamindenit :D ha annyira tanult ember lennél nem itt vitatkoznál egy 20 éves kislánnyal 😂
2017. jún. 9. 14:39
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

És hova kéne szarni tőled? Az érettségivel kitörölheted a segged. Azt be ne magyarázd már hogy annyit keresel nulla végzettséggel hogy eltartasz egy gyereket.

Arra meg sajnos nincs szabályozás hogy fogyatékosok ne szüljenek. Ha meg 3 hónaposan ücsörög a babád akkor kész zseni lehet :D vedd már észre hogy hazudozol.

De nevetek rajtad. Te tényleg csak dugni vagy jó. Az agyi szinted egyenlő a nullával. Menjél ciciztesd a pasikád biztos elfáradt a gyárban! Az tetszik hogy felidegesítesz másokat? Gondolom valami cigány vagy azok viselkednek így.

2017. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
56%

Úristen. Én 2 évvel vagyok idősebb a kérdezőnél. Nem akarok ítélkezni mert úgy keveredtem ide hogy segítő választ írjak a kérdésedre de amit leműveltél itt, elment a kedvem.. Tényleg nem vagy olyan érett mint amilyennek tartod magad.

Akik meg vitatkoznak a kérdezővel, kár erre pazarolni az időtöket.. Minden jót!

2017. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

miért hazudoznék jézusom?! :D ki hazudna ilyeneket? mi értelme lenne?? ücsörög igen miért olyan érdekes ez? :D van érettségim de azért nincs végzettségem jól van :D és már fogyatékos is vagyok hát ez már tényleg nagyon vicces :D jaa és cigány is :D osztrák vagyok eredetileg mellesleg :D de mindenkinek én vagyok a szemét amiért nem hagyom magam de az hogy te pl rasszista vagy az nem baj és az se hogy lekur*ázod az embert :D

utolsó válaszoló ha rendesen átolvasnád az egészet akkor talán neked is leesne hogy ők kötöttek belém amiért csúnyán beszéltem :D de szállj be nyugodtan hozzájuk ha ennyire unatkozol :D sokan vagytok ellenem de sose lesztek elegen :D gyertek csak had nevessek a primitív firkáitokon a nagy egyetemes koponyák 😂

2017. jún. 9. 15:03
 38/46 A kérdező kommentje:
Ja és s*arj a küszöbödre légyszi ha már megkérdezted :D és igen, örülök ha felidegesítek egy embert aki amúgy engem próbál idegesíteni több kevesebb szerencsével :D
2017. jún. 9. 15:05
 39/46 A kérdező kommentje:
Ennyire fura neked hogy ha belekötsz valakibe az megvédi magát? :D majd egyszer valaki jól pofán ba*z aztán akkor megtanulod hogy nem kell belekötni a másikba 💋
2017. jún. 9. 15:07
 40/46 anonim válasza:
Kedved Kérdező! Te nem vagy normális,súlyos gondok vannak a fejedben! Kezeltesd magad!!!
2017. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!