Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezhetek ha trombózi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezhetek ha trombózisom volt?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és a második bébit majd jópár év múlva tervezem.

viszont a gond az, hogy se én sem a párom nem vagyunk oda a gumiért..egyszerűen nem érzek semmit úgy..és ő sem..viszont használjuk persze mert nincs más választásunk mivel hancúrbogyót nem szedhetek mert korábban trombózis és tüdőembólia alakult ki nálam amiért 5 hónapig bogyót szedtem. így hát nem szedhetek többé hormonális fogamzásgátlót.

a spirálról meg rengeteg rosszat hallottam és idegenkedem is tőle..

MIT CSINÁLJAK HOGY MEG LEGYEN OLDVA A FIGAMZÁSGÁTLÁS DE NE KELLJEN GUMIT HASZNÁLNUNK??



2017. jún. 8. 15:43
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
figamzásgátlás helyett *fOgamzásgátlás :D
2017. jún. 8. 15:47
 2/46 anonim ***** válasza:
0%
Hát huzza ki időben a párod
2017. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
14%
Ebben az esetben az óvszer a legjobb.
2017. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb védekezés az, ha mindenki magának csinálja, garantált a kielégülés és semmi kockázat. Ha meg majd gyereket akartok, akkor megint mehet a buli 1000-el, így legalább egymást sem unjátok meg.
2017. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
25%
A spiralrol lehet rengeteg rosszat hallasz, de azert kozben fejlodott a tudomany. Ma mar az USAban ez az elsodlegesen ajanlott modszer. Asszony is ezt hasznalja, semmi gondja vele.
2017. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
28%

Először is Elmész nőgyógászhoz,kinyitod szépen a kicsi szád,elmondod a problémáid,és ő majd ad tanácsot.

Amúgy van ilyen injekció is,amit azt hiszem 3havonta adnak be. De nem tudom mennyire megbízható ez. Vagy köttesd el magad te vagy a párod,más megoldás nincs az esetedben.

2017. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
Hülyeség ez a nyavalygás a gumi miatt, mindent pontosan ugyanúgy lehet érezni, fejben kéne rendet tenni... Nem tünteti el a faszt, ha fel van húzva, ha nem érzel semmit akkor veled van a gáz, harangoznak benned :D
2017. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
kössz a sok hasznos tanácsot :D...ismerem az injekciós megoldást és a párom unokatestvére jól rá is *aszott vele..a spirállal az a bajom hogy fenn áll a méhen kívüli terhesség kockázata vagy a gyulladás ami elég gyakori és nem egy nőnek vették már ki emiatt a méhét..nem tervezek meddő lenni 20 évesen köszi 😄. Ha nem tudtok ertelmes valaszt adni akkor miért írtok ide? :D mindegy a szándék (asszem) meg volt. kösz
2017. jún. 8. 16:30
 9/46 anonim ***** válasza:
75%

Nekem fél éve volt trombózisom. A nőgyógyász a gumit ajánlotta vagy a spirált.

A gumi mellett döntöttem pedig utálom (9 évig szedtem a bogyót). Most elkezdtünk próbálkozni, de szülés után egy ideig gumit fogunk használni utána ha már teljesen helyreáll a súlyom, formám stb akkor felrakatok spirált.

Az orvos szinte csak jót mondott, de ha nem jó bármikor le lehet vetetni.

Pesszárium vagy méhszájsapka nálatok nem jött szóba?

2017. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

én is a spirál mellett fogok dönteni szerintem. De szóba jött a pesszárium is csak azt hallottam hogy az nem nagyon biztonságos

2017. jún. 8. 17:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!