Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezhetek ha trombózi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezhetek ha trombózisom volt?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és a második bébit majd jópár év múlva tervezem.

viszont a gond az, hogy se én sem a párom nem vagyunk oda a gumiért..egyszerűen nem érzek semmit úgy..és ő sem..viszont használjuk persze mert nincs más választásunk mivel hancúrbogyót nem szedhetek mert korábban trombózis és tüdőembólia alakult ki nálam amiért 5 hónapig bogyót szedtem. így hát nem szedhetek többé hormonális fogamzásgátlót.

a spirálról meg rengeteg rosszat hallottam és idegenkedem is tőle..

MIT CSINÁLJAK HOGY MEG LEGYEN OLDVA A FIGAMZÁSGÁTLÁS DE NE KELLJEN GUMIT HASZNÁLNUNK??



2017. jún. 8. 15:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
37%
Fogamzasgatlo tapasz. A baratnom is azt hasznalja :)
2017. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Igen ? :0 erről még nem hallottam. Köszi a tippet utánanézek :)
2017. jún. 8. 21:10
 13/46 anonim ***** válasza:
60%
Emberek, nem hasznalhat semmi hormonalisat, ha trombozisa es tudoemboliaja volt! Ergo az injekcio, tapasz, hormonos spiral (van hormonmentes is) ki van zarva. Huvelygyuru esetleg? Azt ugy tudom lehet, mert helyileg hat es igy nincs trombozis veszely.
2017. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
erről sem hallottam még. Köszi a tippet utánanézek :)
2017. jún. 8. 21:48
 15/46 A kérdező kommentje:

egyébként semmi közöd hozzá de leírom hogy azért sem akarok nőgyógyászhoz menni mert

egutóbb kérdeztem mit szedhetnék vagy alkalmazhatnék fogamzásgátlásra annyit kaptam válaszul hogy gumi . az az elötti meg felírt egy gyógyszert amitől majdnem meghaltam mert trombózisom lett . ha annyira fontos lenne ez a kérdés nekem akkor persze nem ide írtam volna . másrészt aki értelmesen szól hozzám ahoz én is értelmesen fogok. az hogy jófej vagyok még nem kérdőjelezi meg az anyaságomat ;)

2017. jún. 9. 08:03
 16/46 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem merre laksz? Privatban is jo ha valaszolsz, lehet tudnek segiteni, jo nogyogyaszt ajanlani.
2017. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Ja de töröltetned kellett a válaszom.. pedig annyit írtam hogy tuskó módon viselkedsz azokkal akik segíteni akartak neked. Egyébként meg 20 évesen egy gyerek vagy abból is látszik hogy nem mersz elmenni nőgyógyászhoz mert 9 hónapig oda jártál. Nem kellett volna felcsináltatni magad akkor. Mennyire érett vagy látszik a kérdéseden :D írtam neked az előbb is: vagy nem szexelsz vagy megint felcsináltatod magad. Ennyi a lehetőség. Véletlenül se menj el orvoshoz, higgy a gyakorisoknak! Az itt válaszolók 100%-a nőgyógyász!
2017. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

én nem töröltettem a válaszodat mellesleg ha nem írtam volna le hogy 20 éves vagyok akkor is ezt írtad volna rám? azzal viselkedtem tuskó módon aki például ilyet ír hogy fejben kéne rendet tenni meg hogy harangoznak bennem. Biztos én vagyok az egyedüli nő aki nem szereti a gumit :D nem azt jelenti hogy fekete lyuk vagyok istenem.

nyolcvanadszorra is leírom! akik normálisan válaszoltak azoknak meg is köszöntem és azokkal nem voltam "tuskó"

az meg milyen dolog hogy pár csúnya szóért te már megkérdőjelezed az anyaságomat?! ha csak veszekedni akarsz mi a sz*rt keresel itt?? hoppá csúnya szót írtam :0

2017. jún. 9. 10:54
 19/46 A kérdező kommentje:
és ne beszélj úgy velem mint ha valami buliban "csináltak" volna fel 4 éve együtt vagyok a szerelmemmel! és a kislányom a mindenem cseppet sem bánok a 9 hónapomból egy percet sem ;) azt bánom csak hogy nem fogadtam fel nőgyógyászt és így meg kellett tapasztalnom milyen ocsmány módon bánik sok nőgyógyász a nőkkel ! persze ha kapnak egy kis csuszó pénzt akkor mézes mázasak ;) és azt is leírtam hogy ha olyan fontos lenne nekem ez a kérdés nem ide írkálnék :D tisztában vagyok vele hogy itt "mindenki nőgyógyász" :D te okostojás. Nem vagyok hajlandó tovább vitatkozni. el lehet tolni a biciklit
2017. jún. 9. 11:01
 20/46 anonim ***** válasza:
50%

Igen egy tinikapcsolatra valóban büszke lehetsz :) gondolom kemény munkával teremtetted meg a lakást, meg a gyereknek mindent :D

Egyébként ha nem írtad volna hogy 20 éves vagy akkor is érződik az írásodon hogy nem 30-40 vagy mert nagyon gyerekes a felfogásod.

Egyébként az én válaszomon kívül, fura módon más válaszok is eltűntek tegnap óta.. de te nem töröltetted ;) na ha ez neked örömet okoz te tudod.. Semmibe vetted mások segítő szándékát!

2017. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!