Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezhetek ha trombózi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezhetek ha trombózisom volt?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és a második bébit majd jópár év múlva tervezem.

viszont a gond az, hogy se én sem a párom nem vagyunk oda a gumiért..egyszerűen nem érzek semmit úgy..és ő sem..viszont használjuk persze mert nincs más választásunk mivel hancúrbogyót nem szedhetek mert korábban trombózis és tüdőembólia alakult ki nálam amiért 5 hónapig bogyót szedtem. így hát nem szedhetek többé hormonális fogamzásgátlót.

a spirálról meg rengeteg rosszat hallottam és idegenkedem is tőle..

MIT CSINÁLJAK HOGY MEG LEGYEN OLDVA A FIGAMZÁSGÁTLÁS DE NE KELLJEN GUMIT HASZNÁLNUNK??



2017. jún. 8. 15:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
És egy ilyen kislány ne mondja nekem hova írjak. Jóval idősebb vagyok nálad. Inkább menj vissza az iskolába és tanulj egy kis jó modort :)
2017. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi a kérdezőnek nincs sok esze,mert nem akar nőgyógyászhoz menni,pedig évente kötelező lenne. De nem baj mjd ,ha rákos lesz ,és nem fedezik fel jöhetsz sírni kérdező..!! Dehát hiába ostobáknak áll a világ..

Majd rájössz. Egyébként van női nőgyógyász is,már ha nem tudtad,de ezt is töröltesd nyugodtn,mert neked nem tetszik!!

2017. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

képzeld el dolgozik a párom és mindent mi vettünk a babának és saját lakásunk van :D nem anyuci és apuci segítségével. lehet magadból indulsz ki és te még 40 évesen is anyádéknál csöveztél de mi nem. és büszke is vagyok a kis családomra kár irigykedned :D ekkora seg*fej létedre téged senki se fog sokáig szeretni.

ezt nem hiszem el kilencvenszerre is le kell írnom hogy a kedves válaszolóknak szépen írtam vissza?? :D takarodj már! agyhugykövet kapok az okoskodásodtól. azt se tudod ki vagyok de véleményt alkotsz rólam amik elég sértőek.

2017. jún. 9. 12:25
 24/46 A kérdező kommentje:
na tessék! már kettő okostojás van :D 1 hónapja voltam nőgyógyásznál és 3 havonta eljárok elég igénytelen vagy ha te csak évente jársz :D lesz*rom a korodat felőlem 90 éves is lehetsz ha te nem adod meg nekem a tiszteletet, én se fogom neked! menj aztán áztatgasd a műprotkódat meg főzzél lekvárt az unokáknak :D ne az én véremet szívjad. vidd magaddal az okostojás 2-t is :D
2017. jún. 9. 12:29
 25/46 anonim ***** válasza:
Annyit mondok kérdező,te is leszel még 90éves,vagy nem ,csak vigyázz nehogy szívinfartust kapj,ilyen hamar felkapod a vizet..
2017. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
tudod ott gurult el a gyógyszerem mikor a fejemhez lett vágva hogy szar anya vagyok pár csúnya szó miatt. és jött a többi sértő dolog amikor senkinek se ártottam! aki szépen válaszolt annak megköszöntem aki meg tahó volt meg belém kötött azt persze hogy nem köszöntem meg. lehet hogy 20 éves "kislány" vagyok, de attól még velem is lehet normálisan viselkedni és csak azért mert fiatal vagyok még nem kell megbélyegezni azzal hogy gyerekes a felfogásom mert sok nálam idősebb embernél is több eszem van ahogy észrevettem. és az sem gyerekes dolog szerintem hogy kiállok az igazamért.
2017. jún. 9. 12:57
 27/46 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok se 40 éves se anyámékkal nem lakok :DD ja hát a párod pénzel az más :DD de miért hozod fel mindig hogy szar anya vagy? Kb háromszor leírtad már ezt.

60%-os: ja tele az oldal az ilyenekkel. Igazat írtál de törölni fogja a te kommented is. Az is fura hogy kisbaba mellett itt gyakorizik reggeltől estig. Plusz a szexen jár az esze non stop.


Kérdező látod már ketten vagyunk ugyanazon a véleményen, és nem mi kezdtük a tuskó viselkedést. De nagy szád van kislány létedre. Mondjuk nulla végzettséggel van is mire verni a melled. Ja és engem miért ne szeretne senki? :D ilyeneket kb a 16 évesek irogatnak akik majd fel robbanak a gép előtt mert valaki megbántotta őket. Jaj jaj. Mielőtt újra nekem esnél leírom hogy nem szülőkkel lakok, magamnak fizettem mindig mindent és nem a pasikámra vártam hanem el tudtam végezni az egyetemet és utána vállaltam gyereket. további jó gyakorizást :D

2017. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
56%

Az meg miért igénytelenség ha évente jár nőgyógyászhoz valaki? Az a kötelező ha nincs panasz. Te jó isten miket hordasz össze :D

Meg kamuzol össze vissza. Eleinte azt írod hogy nem jársz nőgyógyászhoz, most meg már 3 havonta jársz mert az az igényes. Mindjárt kiírok már erről egy kérdést. Amúgy most elkapott a nevetés :D ritka buta vagy de legalább megnevettettél :DDD

2017. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
56%
Mondom,hogy kamuzik a kérdező! Éventek kell járni nőgyógyászhoz ,az orvos is elmondta,tudod én magánhoz jérok és nincs rá pénzem,hogy 3 havonta kidobjak 10ezer FT-ot,plusz a fog.gátló árát.Ja és hálisten nincs panaszom ,úgyhogy nem megyek. Majd csak szeptemberben rákszűrésre.
2017. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
56%

Felesleges magyarázkodnod! Én is évente járok vizsgálatra ha nincs egyéb panasz. Nekem mondta is eleinte az orvos hogy nem kell havi szinten találkoznunk. Még recept miatt szoktam bemenni hozzá de annyi.

De mindjárt kapjuk a kioktatást hogy az a jó amit ő gondol :D valami gyanus itt.. de lassan lebukik

2017. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!