Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » El kezdjek szedni fogamzasgatlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kezdjek szedni fogamzasgatlót?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet, hogy en gumival egyaltalan nem elvezem ugy a szexet, azt nem tudom nelkule elveznem e azert szeretnem kiprobalni. A baratomnak eddig nem volt vele mostanaig, mikor felhuzza van h mar le is lankad neki..ugyhogy valtani szeretnek gyogyszerre de az a helyzet, hogy felek tole. A doki egyszer mar felirta a Diane (nem emlekyzem pontosan a nevere) fogamzasgatlot de nem mertem elkezdeni szedni, most utana neztem es az van rola irva, hogy betiltottak a gyilkos pirulat..na mondom ez tok jo..tesom mar szedett es nala semmi rossz mellekhatast nem valtott ki. En felek szedni, de ugy gondolom ha nem kezdem el a szex tonkre megy koztunk. Velemeny, tipl? Igy belekezdjek v felesleges ha igy felek tole?
2017. máj. 23. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szedhetsz másikat is, rengeteg fajta van.

Mellékhatása egyénfüggő, hogy kijön-e vagy sem. Egyáltalán nem biztos, hogy bármilyen gondod lesz tőle.

2017. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Íras másikat. A terhességtől vagy az abortusztól nem félsz?
2017. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat mivel betiltottak biztos masikat fognak irni :D

Hogyne felnek mar...

2017. máj. 23. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ilyen esetben baromira ne kezdj.

Egyrészt tanuljon meg gumival szexelni a kedves partner. Emberek millióinál működik, csak egy kis akarat kérdése.

Másrészt káros, mint a fene, közel egy éve nem szedem és még mindig nem normális a menzeszem, pedig mielőtt elkezdtem szedni, az volt. (2 éveg szedtem.)

2017. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet ennel rosszabb eset? Hogy mar o sem elvezi gumival en meg eddig sem valamiert.
2017. máj. 23. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor lehet, hogy a barátoddal van a gond.

Megmondom neked, nőként gyakorlatilag nincs különbség érzésben, hogy gumival van vagy anélkül van a szex. A gyógyszerrel meg csak a saját szervezeted károdítod. Én egy pasiért többet nem mennék bele ebbe a megoldásba.

2017. máj. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Ez most tényleg egy normális hangnemu válasz, de itt valaki jol irta, tanuljon meg a barátod ovszerben sexelni. Ne finnyáskodjon és ne nyavajogjon. Nem egy hisztis kislány. Ilyen nincs, hogy azért nem áll a farok a punciban, mert ovszer van rajta. Milliok, milliárdok használják. Ha tippelnem kéne még fiatal a srác, mert ez tapasztalatlanságra utal. Majd idovel megszokja. A legvastagabb extra safes ovszerben is állni kell a cerkának a puncira. Az már logikus h lankadt farokkal nem igen lehet élvezni. Oda-vissza. Szedje ossze a barátod magát. Probálkozni kell, sokat hordani, majd idovel megszokja. Igazábol azt tanácsolnám hamarabb hogy válts pasit. Tudom, hogy nehéz egy szeretett férfit olyan konnyen ott hagyni, de jobb lenne neked egy "rendes" férfival.


De ha már annyira mégis a tablettánál maradsz, ha elmész dokihoz, kivizsgáltatod magad, akkor nem szabadna, hogy bajod legyen belole. Most a lehettséges mellékhatásokrol nem beszélek, amiket itt írtak, írnak neked.


De én akkor is inkább a pasid fejével beszélnék, hogy szedje ossze magát. Magyarázd el neki, hogy félsz tole, és nem akarsz minden nap tablettával terhelni magad. H probálkozzatok tovább az ovszerrel. Kicsit tedd oda te is magad, hogy a férfi jobban élvezze, ne szorongjon annyira, lazítsd jobban el kicsit, hogy elfeledkezzen az ovszerrol. Utána fel kéne hogy álljon neki.

2017. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2eve ovszert hasznalunk.

O 22 en 20.

Es ha csak 1honapig szednem az ugyanolyan karos mintha tobb evig?

2017. máj. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!