Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót szedni, hogyan kezdjek neki? Mivel jár ez?

Figyelt kérdés

Két éve élek aktív szexuális életet,eddig csak óvszerrel védekeztünk. Hogy kell elkezdeni a fogamzásgátló tabletta szedését? Gondolom el kell menni nőgyógyászhoz kivizsgálásra,vagy hasonló...És hogyan kell szedni,mi van ha kihagyok egyet,milyen mellékhatásai vannak,és ilyenkor a férfi belédélvezhet? Vagy hogy van ez? Írnátok tapasztalatokat?

21/L



2016. szept. 29. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

Ajánlom menny el nőgyógyászhoz és beszéljétek meg a védekezési lehetőségeket számodra, de gyógyszer helyett én a hüvelygyűrűt ajánlom.

2016. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

méhszáj sapka,pesszárium.

Ezekhez gyártanak speciális krémeket.

Ez egy úgynevezett mechanikus,hormonmentes fogamzásgátló eszköz.

Küldtem privátba egy kis olvasnivalót a témában.

2016. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. okt. 3. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nőgyógyász felírja a fog.gátló tablettát.A menstruációd 1 napján el is kell kezdeni szedni.Több fèle van ezt nem részletezem.Én szeretem mivel nem kell az óvszerrel vacakolni,annyi "hátránya" van hogy mindennap kb. ugyan abban az időben kell bevenni.És igen,ilyenkor a férfi is elmehet benned.Bár két hét után nyújt védettséget a gyógyszer.
2016. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!