Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kezdjek el fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Most lettem 16 és anyám brutalisan ellene van mind a tabinak, mind a szexnek. Vele képtelenség lenne beszélni erről, viszont egy idő után szerintem lebuknék ha nem szólnék neki, mert anya rendszeresen átkutatja a dolgaimat (cigivel is igy buktam le).
2015. nov. 21. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképpen nem lehet ezt vele megbeszélni? Szerintem ha észérvekkel állsz elé, akkor meg fogja érteni a dolgot.
2015. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Azért nem lenne jó titkolózni!

Persze jobb lenne vàrni, beszélj anyuddal őszintén!

Ha az én lànyom akarna ilyesmit én sem engedném...

Nyilvàn csak jòt akar, neked.

A kérdésedre vàlaszolva meg, szerintem ha renszeres szexuàlius életet élsz kell a gyógysdzer.

Keress fel egy nôgyógyàszt.

2015. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

16 évesen anyukád tudhatná hogy nem fogsz cölibátusban élni házasságig (jó van aki igen, de ők se azért mert az anyjuk akarta így)

A fogamzásgátló ellenzését még érteném, fejlődésban vagy és a hormonok ennek nem mindig tesznek jót de ha a gyerekem úgy gondolja ő rendszeresen szedné és biztonságosabbnak érezné a szexet akkor belemennék, olcsóbb havi 4 ezerért a tabi mint 3 havonta egy abortusz.

2015. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen idős korban szerintem az óvszer jobb választás.
2015. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
beszéld meg a barátoddal h tartsátok nála...vagy olyan helyre rakd...bár ha átkutat, akkor teljesen mindegy. védekezzetek óvszerrel 1-2 év és már talán nem fog kiborulni azon h szexelsz. meg akkor már semmi köze nem lesz hozzá, bár nagyon így sincs, ha rendes barátod van és boldogok vagytok
2015. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal mindenképpen beszélned kellene a szexről, mert több tapasztalata van mint neked (erre te vagy a bizonyíték). De ne úgy kezdj bele ebbe a beszélgetésbe, hogy mióta tervezitek a barátoddal az első alkalmat, hanem hogy mar hallottál dolgokat, és jobb lenne tudni, hogy mi igaz, és mire számíts. A tablettát én sem ajánlanám, több okból sem.
2015. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem akarja, hogy fogamzás gátlót szedj, azt még megértem. Nem mindenkinek vannak pozitív tapasztalatai vele.

És ellene van a szexnek?:) Miért, ha ő nem csinálta volna, most te sem lennél, nem?:)

16 évesen azért nem vagy már olyan fiatal, hogy ne élhetnél már nemi életet. Jó, persze, nyilván örülne, ha még várnál vele, viszont sokkal jobban tenné anyukád is, ha őszintén és nyíltan leülne veled és inkább elmondaná a hasznos dolgokat, mert szexelni így is, úgy is fogsz, ezt nem tudja megakadályozni és akkor már inkább élj úgy nemi életet, hogy megvan hozzá a tudásod és védekezel is.

Viszont védekezni nem csak fog. gátlóval lehet, használj óvszert az aktus legelejétől fogva, figyelj majd a felhelyezésre és a használatra és akkor nem lesz gond!

2015. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!