Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat újra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat újra a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot kaptam megfázásra.

Mennyi az az idő, amíg újra együtt lehetünk? A 12.tablettánál kezdtem el szedni az antibiotikumot, 3 napos volt és ma fejeztem be. Pontosan 7 szem van a dobozban. Ha megjön, utána már biztonságban vagyok, az új levél elején?

A másik kérdés pedig az lenne, hogy várható volt, hogy antibiotikumot szedek ezért úgy gondoltuk, hogy gumit is használunk előtte egy héttel, hogy ne legyen visszafele semmi baj. Elég volt az az egy hét? Vagy lehet baj belőle visszamenőleg?


2017. márc. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy hét gumizás elég volt előtte. És a megvonásos vérzés után már nem szükséges kiegészítő védekezés. Tudtommal az antibiotikum szedése alatt és utána még egy hétig kell gumi.

20N

2017. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyes penicillin származékok mint pl. Amoxicillin erősebbek, ezért ott alatta és még 3 hétig javasolt.

Általánosan 1-2 hetet szoktak mondani még utólag és természetesen a kezelés alatt is kell gumi.

A következő levélből 2-3 szem még inkább teljen el, az a biztos! :)

2017. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azibiot 250mg-ot szedtem 3 napig 6 darabot. Az erős gyógyszernek számít?
2017. márc. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!