Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett ezt lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett ezt lehet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tabletta mellett szabad tejtermék féléket fogyasztani? Hallottam olyanról,hogy a tej hatástalanítja a gyógyszereket. Bolti madártejet innék,de félek,hogy ha megiszom,nem hat majd a gyógyszer. Ti mit tudtok erről?
2017. febr. 28. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla.És a betegtájékoztatóból sem rémlik.Igaz,h nem szexelek sokat,de amennyi tejet megiszom már tuti teherbe estem volna.Nyugodtan idd meg a madártejed.
2017. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nettó hülyeség. Homeopátiás bogyóknál hallottam én is valami ilyesmiről, meg talán a mentolról.

De elolvastad te a fogamzásgátló ezer oldalas papírját a helyes használatáról?

Mert nagyon gyanús hogy fogalmad nincs róla.

Ha nincs meg a papírja, akkor beírod a google-ba a nevét és meg fogod találni.

2017. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam,és nem ír ilyet,de jobb félni,mint megijedni.
2017. febr. 28. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:

A fog. gátlóra nincs hatással a tej és a tejtermékek.

Antibiotikumra pl. igen. Tehát ha antibiotikumot szedsz, akkor előtte-utána 2 órával nem ajánlott tejet inni, mert akkor nem hat az antibiotikum. Illetve ugye fog. gátlóval összefüggésben az antibiotikum is hatással van a fog. gátlóra. De a tej és a tejtermékek nem.:)

2017. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 28. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gond ha laktózgondod van mert akkor a bélben okoz gondokat és nem tud felszívódni. Egyébként pedig nem okoz ilyesmit a tejtermék az tuti. 8 évig szedtem a tablettás verziót, nem változott az étkezésem, sok tejterméket fogyasztottam és nem volt gond. Most hüvelygyűrűm van mert a tablettát megunta a szervezetem.
2017. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódnál emiatt akkor a hüvelygyűrű jó megoldás mert annak nincs köze az emésztéshez.
2017. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már elfogyasztottam a madártejet,és a gyógyszert is bevettem. ☺☺☺
2017. febr. 28. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban csak akkor okoz gondot, ha laktózérzékeny vagy, mert akkor a felszívódást gátolja a tejtermék. (Mondjuk én laktózérzékenyen is gond nélkül használtam fogamzásgátlót sok éven keresztül, de biztonsági és kényelmi okokból inkább hüvelygyűrűre váltottam, sokkal jobb.)
2017. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!