Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy rosszul vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rosszul vettem be a tablettat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtem a masodik csomag fog.gatlo tabi csomagot amit mult het vasarnap kellett volna elkezdenem szedni. Emlekeim szerint aznap vettem fe, de most vettem csak eszre, hogy szombati napnal kezdtem el.

Mi tortenik ha esetleg megsem a 8. napon vettem be? Kerlek, ne hurrogjatok le..


2017. febr. 26. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit hozzafuznek, hogy lehet szimpla figyelmetlensegrol van szo. De ha megsem akkor mi tortenik?
2017. febr. 26. 23:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem történik tragédia. Egy kicsit eltolódik a havivérzésed, előbb jön majd egy nappal, semmi több :)
2017. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ez tortenik kedves utolso (ez akkor mukodhet igy, ha leroviditi a szunetet. Meghosszabitani kockazat nelkul nem lehe. Ha kesobb kezded el szedni, akkor akar egy-ket nap alatt is beindulhat a termeszetes folyamata a testednek, tehat elofordulhat, hogy gyengul a vedettseg.
2017. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, most lattam hogy o is roviditette :). Ilyenkor tolodik, nincs para. De hosszabitani ne hosszabitsd mert akkor tenyleg para van:)
2017. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mentek a zold kezek. Viszont en (lehet) korabban kezdtem el, qvazi lerovidetettem a szunetet. Jol ertem?
2017. febr. 27. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Amennyivel előbb vetted be, annyival előbb jön majd újra a havid.
2017. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!