Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SÜRGŐS! 13 napig szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! 13 napig szedtem fogamzásgátló tablettát (cypromix) amit a nődoki irt fel, de vizsgálat nélkül.13. nap után rosszul lettem tőle. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Fájtak a melleim, furán, kábultnak érzem magam, fáj a gyomrom,

semmi étvágyam nincs max 3szor eszek egy nap. 6 napja nem

szedem és a melleim kezdenek helyre jönni, már nem feszülnek,

de az étvágytalanság és a kábult érzés még mindig tart. És most

elöbb is fog megjönni a menstruációm, hogy így 13nap múlva

abbahagytam?

Vagy kb hogy fog megjönni? Az alhasam és a derekam eléggé fáj most... És az étvágytalansággal mit csináljak?



2013. aug. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

3x nem elég enni egy nap?:DD


hat most mivel nem szedted végig, jól bekavartál..:S

2013. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én úgy emlékszem, hogy amikor nekem írt fel az orvos tablettát, 1-2 hónap múlva kellett mennem vizsgálatra, hogy nem károsodott-e a máj stb.. akkor mindent rendben találtak, és utána 5 évig szedtem a gyógyszert.

A fogamzásgátló tabletta nagyon szeszélyes tud lenni. Nekem nem ilyen panaszaim nem voltak, hanem 2 év múlva intim bakteriális-vírusos fertőzéseket kaptam el folyamatosan, és évekig küzdöttem a hüvelygomba ellen. Minden gyógyszert-kúpot-krémet kipróbáltam ami volt a piacon, de amint abbahagytam a szedésüket, 2 nap múlva újra előújult minden. Az orvosok már nem is foglalkoztak velem, saját magamban kerestem a hibát, mit csinálhatok rosszul. A szexuális életem irtózatos volt, nem akartam lefeküdni a barátommal, ami a kapcsolatunkra is hatással volt.

Amikor beláttam, hogy lehet a gyógyszertől vannak a bajaim, abbahagytam és azóta gumival védekezünk. ( egy gyógyszert szedőnek ez borzasztónak tűnik, de nem macerás, egyáltalán nem szörnyű, ha megtaláljátok a nektek valót)

A gyógyszer abbahagyása után 2 héttel minden bajom elmúlt és azóta sem jöttek elő. Minden rendbe jött. Soha nem élveztem még ennyire az együttléteket, mint most.

Lehet hogy most meg fog neked jönni, vagy pecsételő vérzésed lesz, de a 13 nap az nem valami sok idő, ezt így nem lehet megmondani. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy hagyja abba a gyógyszert! Nem éri meg. Ha nem fogod folytatni a gyógyszer szedését akkor el fognak múlni a panaszaid.

2013. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, én azért ezt a ciklust még végigszedtem volna, és még egy ciklust próbáltam volna ugyanis idő kell, amíg a tablettához hozzászokik a szervezet.

A tünetek, amiket írtál, egyáltalán nem biztos, hogy a tablettával függenek össze, simán lehet a hőségtől is (szerintem ebben az időben sokan étvágytalanok, kábultak, gyomorfájósak, még férfiak is, akik garantáltan nem fogamzásgátlóznak).

Szóval amit te a tablettának tulajdonítottál, az simán lehet mástól is. Kár volt abbahagyni, mert a következő ciklusra akár rendbe is jöhettél volna, így viszont jól összezavartad a ciklusodat.

2013. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én viszont a kettes válaszolóval értek egyet, valószínűleg a gyógyszer tüneteitől szenvedsz... és ha nem akarsz még többet, esetleg későbbi tüneteket, akkor hagyd abba! Megértem, hogy a gumi kényelmetlen sokszor, a fogamzásgátlót meg egyszerű használni, csak beveszed és lenyeled, de annál nagyobb kárt csinál...
2013. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És biztosan nem a hőségtől van, mert az orvos mondta, hogy a fogamzásgátló nem jó és hagyjam abba. Remélem 2hét alatt nekem is kimegy a szervezetemből, mert már nagyon rossz... Hát ha most mensim lesz, akkor minél elöbb legyen, mert nagyon fáj a hasam és a derekam. Amúgy nekem is lett fertőzésem most még azt is kezelhetem különféle gyógyszerekkel.
2013. aug. 12. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

na én a zoelyvel jártam így.

2 levelet szedtem be, nem javultam, sőt rosszabbul voltam tőle, folyamatos hüvelygyulladás, görcsök, libidóm nem is volt.

Mióta abbahagytam semmi bajom.

2013. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Novynette-t szedek, de az ég egy adta világon semmilyen káros mellékhatását nem tapasztaltam. Még fertőzésem vagy gombám se volt eddig. Azonfelül viszont lehet, hogy a Cypromix a te szervezeteddel már nem ilyen kíméletes. Szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod, és esetleg válts gyógyszert, de ha nem szeretnél kísérletezgetni, akkor igen, akkor mindenképpen állj le vele, mert valószínűleg ettől van, és most még mindig a mellékhatásait érzed. Sajnálom, hogy így alakult nálad, a hormonokkal tényleg nem jó játszadozni (én is csak azért teszem, mert allergiás vagyok a gumira). Szerintem hamarosan megjön, és utána nem sokkal már te is rendben leszel. Ha nem, mindenképpen orvoshoz! Ő biztos többet tudna mondani, mint mi...
2013. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!