Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szakad a gumi akkor hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakad a gumi akkor hogy szakad? Szabad szemmel látható?

Figyelt kérdés

Szabad szemmel látható vagy lehetnek rajta apró repedések amiket nem lehet észre venni ? En 7 évig szedtem tablettát de letettem az egészségem miatt, óvszerrel védekezünk az aktus elejétől a végéig, nincs semmi ,,egy kicsi gumi nélkül digi-dugi sem,, a menszeszem mégsem jön meg. A tabletta letétele után 3 normalis es pontos menszeszem volt de most meg mar 2 hete késik. Lehet h a tabbletta anbahagyasa után 3 honappal bolondult meg a ciklusom vagy lehet a gumi volt hibás ?

26 eves vagyok de babával meg 1-2 evet varni szeretnenk


2017. febr. 16. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, már ki mutatja, ha "gond" van. A kérdésre a válaszban nem vagyok biztos, de szerintem nem lehetnek rajta mikro repedések. :S
2017. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csináltam a késés 4. és 9.napján, mindkettő negatív.
2017. febr. 16. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Rakd be egy mikroszkóp alá és nézd meg, ha szabad szemmel nem látod.


Viccet félre téve a gumin nehezen lehetnek mikro szakadások, ha az elszakad akkor szabad szemmel nagyon jól látható hacsak nem találta meg a kis tesód és átszúrta egy tűvel.

2017. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kiszakad az eléggé látványos. Nekem 2x szakadt ki, kb úgy nézett ki mint egy kipukkadt lufi. Nem nagyon emlékeztetett már óvszerre :D Igaz elég hevesek voltunk :P
2017. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!