Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kiszakad a gumi, az mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszakad a gumi, az mennyire látható?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem sokáig, csak az elmúlt pár hónaptól kezdve gumizunk, tök tapasztalatlan vagyok gumi témában :D

Egy hete késik, eddig még sosem volt ilyen.

Ha kiszakad a gumi, akkor az rendesen láthatóan kiszakad, vagy lehet apróbb szakadás ami észrevehetetlen?

Nem mindig "nézzük át" tüzetesen szex végén, ezért kérdezem, hogy mennyire észrevehető.


2013. márc. 26. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

legelején ha rá lett húzva picit húzd hátra az óvszert a péniszen hogy a tetején a tartály kilyukadt e

Ha feszes levegővel telt a guminak a tartálya amikor hátrahúzod a gumit akkor nem szakadt ki én így szoktam megnézni és soha semmi probléma nem volt eddig 1x volt kilukadva megnéztem láttam h a tartály leereszt és rögtön kidobtuk

2013. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha előzetesen nem volt kiszúrva és nem is gyártáshibás akkor hasad a gumi amikor kiszakad, az pedig elég jól észrevehető.

Azt tanácsolom, hogy mindig legyen átnézve, csak legfeljebb ne közvetlenül a használat után, mert úgy elég illúzióromboló.

2013. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Durex ha kihasad akkor keményet csattant közbe,mondjuk az se ok nélkül szakadt ki és hozzáteszem szex közbe.A szar kínai óvszer is szakadt már ki nálam,na az annyira szar volt, hogy észre se vettem, hogy ki van szakadva szex közbe.Mindig simítsd végig a kezed a csomagoláson, meg ha felrakod a pénisze tetejére akkor látszik a buborék, akkor vedd le,fogd le a tartályt és úgy tekerd fel rá,ahogy a dobozban van írva.
2013. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!