Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon fáj a lábam a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a lábam a fogamzásgátlótól! Abbahagyjam?

Figyelt kérdés
Életemben először most szedek fogamzásgátlót (Jangee) 4. hónapja. "Apróbb" mellékhatásnak nevezném a pecsételő vérzést,fej-mellfájdalmat,vízvisszatartást,hüvelyszárazságot,hangulatingadozást. Viszont a 2. hónaptól kezdve fájnak a lábaim.. eddig csak néha-néha jött bele egyik vagy másik lábamba,jeleztem az orvosnak azt mondta,hogy nem baj,viszont ahogy elkezdtem szedni a 4. levelet iszonyatosan fáj a bal lábam. Tegnap pl bevettem egy fájdalomcsillapítót,mert ha mentem is fájt. Ez mitől lehet? Félek,hogy így trombózist kapok. Mielőtt felírta nem küldött vérvételre az orvos,se semmi,csak hasra ütésre felírta. Hétfőn fogyna el a 21 szem és akkor úgydöntöttünk a párommal,hogy végleg abbahagyom,de ha nem szedem be a maradék 4 szemet (mellette védekeznénk),akkor abból baj lenne a ciklusom szempontjából? Volt már hasonló helyzetben valaki? 19/L
2017. febr. 9. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz,és kérdezd meg!!
2017. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy menj másikhoz
2017. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha előbb hagyod abba, előbb jön meg, más nem történik.


Ha ennyire fáj a lábad, meg kellene nézetni. Be is van dagadva? El van színeződve?

2017. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
el színeződve nem,de bedagadva picit igen..amit vizesruhával borogattam és ettől mintha múllana
2017. febr. 9. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal hagyd abba a fog. gátló szedését és védekezz óvszerrel!

Már az is baj, hogy még 4 hónap után is pecsételő vérzésed van, az is, hogy fáj a fejed és a melled, a vízvisszatartás is baj és a hüvelyszárazság is. A lábfájdalom pedig óriási baj.

Ha nem hagyod abba azonnal, még kórház is lehet belőle!

2017. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal menj el az ügyeletre és ne szedd tovább azt a szart. A mensid meg majd beáll valamikor.
2017. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Trombózisveszély.


Szerintem nem ártana, ha látna orvos.

2017. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!