Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanások a fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanások a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta,hogy ettől a készítménytől elő se jönnek,ahhoz képest van 1-2 a honlokomon. Járt még valaki így?
2017. jan. 28. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
elképzelhető. hormon
2017. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 22 éves srác vagyok és nem eszek olyan ételeket ami kiválthatná és mégis a jobb arcomon kijött.zavar mert depressziós leszek tőle, de ez van :(


Remélem neked elmúlik!

2017. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még szép. Elég gyakori mellékhatása. Én 4évig szenvedtem durva pattanásokkal, amíg szedtem, szünetben semmi. Pedig olyat is szedtem ami direkt pattanásos bőrre van stb. Hát amikor szünetet tartottam azonnal elmúltak és gyönyörű a bőröm! Akkor a doki benyögte hogy ja hát lehet a tabitól, de hát.. hápogás volt...
2017. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!