Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátlótól valakinek volt már valamilyen problémája? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 1 éve szedem ezt a fogamzásgátlót. Az elején nem volt vele problémám, talán az első 3-4 hónapban.

De aztán gyökeresen megváltozott minden. Egyszer úgy tértem haza a barátomtól, hogy teljesen fel volt dagadva az egész hüvelyem, a kisajak.. és piros volt.

Vettem rá hüvelykúpot ami egy időre rendbe hozta, de egy újabb együttlét után ismét visszatért.


Elkezdtem gondolkodni azon, hogy mitől is lehet ez. Utána olvastam mitől alakulhat ki stb. Szerintem a fogamzásgátlótól jött ki ez az egész.

Ugyan úgy táplálkozom mint a fg. előtt, ugyan annyi inger ér stb.

Holnap meglátogatom a nőgyógyászt de személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, akiknek fogamzásgátló hatására jött elő ez az egész.



2017. febr. 9. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ez gomba vagy gyulladás, fertőzés. Mivel gumi nélkül vagytok együtt, így lehet elkaptál valamit a férfiaknál tünetmentes pl.

A tabletta hajlamosíthat, mert megváltoztatja a pH-t odabent, de attól is lehet hogy szárazabb voltál odalent, érzékeny lett, van aki nem bírja a sperma kémhatását.

Viszont ilyen esetben mindig kötelező kezelni a partnert, még ha tünetmentes is és a teljes gyógyulásig szexet hanyagolni.

Nekem 2x volt gombám az első évben, viszketés néha jött csak elő, de be volt durranva nagyon és fájt, 8éve folyamatosan fogamzásgátlót használok és a kulcs a páros kezelés és az önmegtartóztatás a gyógyulásig, azóta sem volt!

2017. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkabb valami "fincsi" gombas/bakteriumos gyulladas lesz. A tabletta nem hordoz semmit, amitol hirtelen begyulladnal ennyire.
2017. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Lehet utána fogamzásgátlót is váltok..

A gyógyulás kb mennyi idő? Tudok várni, nem erről van szó de azért érdekelne:)

2017. febr. 9. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez hüvelyi fertőzés inkább. Mindenképpen kezelni kell nemcsak téged, hanem a párodat is.

A tenyésztéses vizsgálathoz mindenképpen ragaszkodj, mert a nőgyógyászok gyakran csak hasra ütésre kezelnek, ami nem jó.

És igen, a fog. gátló szedése sajnos válthat ki állandóan visszatérő hüvelyi fertőzést, de ez típustól független. Tehát, ha erre hajlamos vagy, akkor alapból le kell tenni a fog. gátlót, nem váltani.

Én ezért hagytam abba.

2017. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!