Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS. Orális szexre szájfertőtl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Orális szexre szájfertőtlenítő?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani jót ami minden baktériumtól és vírustól véd?
2017. jan. 28. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már így kezdesz neki... kár belemenned a dologba.


De szerintem, olyat nem találsz, ami mindenre jó.


De ez egyéb esetekben pl. hatásos:


[link]


vagy ez,


[link]

2017. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kár belemennem? Az miért baj ha védem magam ?
2017. jan. 28. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, hogy, ha végig azon fogsz aggódni, hogy jaj, most milyen fertőzést/bacit/vírust fogsz elkapni, akkor nem fogod tudni élvezettel csinálni.


Ha aggódsz, nem fogod élvezni, nem tudod magad átadni az érzésnek, nem a partneredre fogsz figyelni. De ez csak az én véleményem. Nem akartalak megsérteni.

2017. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem aggódok, csak kaptam már el ezt azt barátomtól
2017. jan. 28. 23:46
 5/7 A kérdező kommentje:
szerinted a kettő közül melyik a jobb?
2017. jan. 28. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha sürgősen lecseréled azt a pasit, akitől elkapsz valamit. Nem jut eszedbe, hogy ő vajon kitől kapja el és viszi haza!

Szóval a legjobb az lenne, ha egy ilyen pasit lecserélnél egy higiénikusabbra vagy egy hűségesebbre!

2017. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit kaptál el? Nemi betegségtől egyik szájfertőtlenítő sem véd. Vagy gumi, vagy hű pasi, ahogy írták.
2017. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!