Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés
Mar jo ideje szedek fogamzasgatlot,de most eloszor ketelkedem napok ota a hatasaban.3hete utaztam el latni a paromat ahol tobbszor voltunk egyutt.Hazafele jovet "barnazasom" volt.Nem igazan ertettem a dolgot.Tobbszor nem volt,csak azzal az 1 alkalommal.Azt tudom,hogy stresszeltem az ut miatt egyedul.Miutan haza jottem megjott.Ekkor kicsit megnyugodtam.Mostanaban viszont estenkent kicsit emelygos a gyomrom.Viszont par napja dietaba is belekezdtem.Ez csak amiatt lehet? Illetve teljesen kizarva van,hogy terhes legyek,mondvan hogy megjott normalis idoben es idotartamban? Letezik egyaltalan,hogy megjon nornalisan,es terhes valaki? Erdemes ezzel elmennem az orvoshoz,hogy megnyugtassam magam,vagy tesztet csinaljak? Tudom,magam is hulyesegnek tartom igy leirva,de nem hagy nyugodni a gondolat.
2017. jan. 26. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
barnazas peteereskor is lehet, terhesseget ritkan jelent. ha pedig megjott rendesen jo idoben, annyi ideig ameddig szokott es nem volt furi akkor nincs mitol tartanod. de szerintem ha ennyire nem bizol a fogamzasgatloban akkor inkabb hasznaljatok gumit vagy mindkettot.
2017. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig a tabi mentes heten a 4.nap kezdodott ahogy szokott.Lehet egy darabig a mindketto lesz majd.Mar 1,5szedek es eddig sose kerdojeleztem meg a hatasat.Csak ugy latszik,most minden osszejott.
2017. jan. 26. 00:55
 3/7 Deflohelp ***** válasza:
100%

3 hét eltelt. Megnyugtatásul éppen itt az ideje egy pisilős Facelle tesztnek.

De az elmondottak alapján sejthető az eredménye.

2017. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg annyi h barnas folyas lehet felfazastol vagy fertozestol akar a baratod is serthette a huvelyfalad. Nem hinnem h okod lenne aggodalomra, csak most mindent arra vetitesz ki.
2017. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,eléggé lett az utazás folyamán hirtelen hideg,másik országba mentem.-20fok az normális volt.
2017. jan. 28. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha felfaztal azzal viszont vigyázni kell. Gennyes felfazasom volt egyszer es szuro fajdalom kiserte.
2017. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fájdalmat nem éreztem.
2017. jan. 28. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!