Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől van ez? Vajon rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Vajon rossz fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Májusba lesz 1 éve hogyszedem a Karissa fogamzásgátlót. 2-3 hónapja nincs rendben. Szóval befejezem a doboz pirulát jön a hét nap szünet,ahogy befejezem csak rá 2-3 napra jön meg a menstruáciom s tart 3 napot amikor elkezdem a másik dobozzal akkor megint vérzek jó pár napig . Hozzáteszem a férjemmel sem tudok együtt lenni mert fáj. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz..de addig megőrülök.😢

Remélem valamennyire érthetően irtam.

Kérem a negativ kommentelők kiméljenek



2017. jan. 13. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek hormon gyógyszerek. Igaz nem értek hozzá, meg nem is vagyok nő, de feltételezem, egy olyan típusú készítménynek aminek ilyen komoly hormon felbontási feladata van, embertől függő tüneteket produkálhat. Szerintem, ha túl kellemetlenek a tünetek, akkor kipróbáltathat mást, hátha annak a mellékhatásaival való együttélés nem okoz annyi negatívumot, hogy ne érje meg. Gondolom ez addig tart, amíg vagy nem találtok megfelelő típust, vagy fel nem adjátok.
2017. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2017. jan. 13. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű másikra lesz szükség de az is lehet hogy gyulladásod van mivel fáj az együttlét. Mindenképpen mond hogy ha kell akkor a párodat is kezeljék!
2017. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben mindenféle képpen
2017. jan. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!