Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossz sorrendben vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz sorrendben vettem be a Jangee fogamzásgátlót, második hét KEDDI helyett a szünet előtti utolsó PÉNTEKIT, egyfázisú elvileg, mindegy milyen sorrendben veszem be, nem?

Figyelt kérdés
Viszont most olyan vérzésem van mintha megjött volna (2. hét vasárnap van most) ilyenkor mi a teendő,hogyan szedjem tovább? Ugyanúgy szedjem tovább és a keddit a jövőhét pénteki helyett vegyem be? Utána ha befejeztem a levelet,újra megjön ugyanúgy ahogy szokott? Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 7. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A dobozban volt egy papír, ami a közhiedelemmel ellentétben nem arra való, hogy a levelek ne zörögjenek, hanem arra, hogy hasznos információval lássanak el pl. a hasonló kérdések esetére...
2013. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kulturáltan is lehet válaszolni,...nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést,párszor már végig olvastam beteg tájékoztatót,erről nem írnak semmit...ha semmilyen tanácsot nem tudsz adni egyáltalán minek írsz ide? Nagyon okos lehetsz,ha olyanról magyarázol,amiről fogalmad nincs. Azért köszönöm,hogy megtisztelsz a tudatlanságoddal...
2013. júl. 7. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Barmilyen sorrendben szedheted, mivel minden tabletta ugyanazt tartalmazza.


A verzesed meg max psziches alapu lehet.

2013. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2013. júl. 8. 10:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, idegeskedtem azon is hogy rosszul vettem be,tehát akkor ugyanúgy szedjem tovább mintha semmi nem történt volna? És ugyanúgy tartsam meg a gyógyszerszünetet?
2013. júl. 8. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ahelyett, hogy megsértődsz az első hozzászóláson, meg kéne fogadni azt!


Le van írva, hogy egy fázisú, tehát a sorrendnek nincs jelentősége. A napra levezetett fóliázás csupán azért van, hogy az átlagosan primitív emberek is követni és ellenőrizni tudják, hogy bevették-e. Úgy látom, hogy te még az átlagosan primitív szintet sem tudtad megütni...

2013. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy egyfázisú, csak arra voltam kíváncsi főként,hogy akkor mitől alakulhat ki vérzés...és csak az van benne a betegtájékoztatóban,hogy minden tabletta ugyanazt tartalmazza,de arra nem találtam magyarázatot,hogy ilyenkor mitől alakulhat ki vérzés,ezért tettem fel ezt a kérdést...
2013. júl. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!