Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sensonette-ről váltottam...

Sensonette-ről váltottam jangee tablettára, most van a 7 napos szünet 5. napja, de megvonásos vérzés sehol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elnézést, hogy ide írok, de a fogamzásgátlás kategóriában nem biztos, hogy a tinik érdemben tudnának válaszolni. Szóval ez volt az első hónap, hogy a jangee fogamzásgátlót szedtem, és nem jött meg még a megvonásos vérzésem. A régi gyógyszer mellett 3.-4. napon jelentkezett, most meg nem is érzem hogy hamarosan megjönne. Nem orvosi tanácsra váltottam, hanem külföldön élek, és nem érkezett meg otthonról időben a sensonette, és egy barátnőm adott egy levéllel a jangee-ból. A következő 3 havi adag már megvan ebből, mert ezt szerettem volna tovább szedni, de most kicsit kétségbeestem, nem tudom mi oka lehet, hogy nem jön meg a vérzés. Terhes nem vagyok a tesztek szerint, és "tüneteim" sincsenek. Volt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy hosszú lett.
2012. okt. 21. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben még nem voltam,viszont amit leírtál szerintem betudható annak,hogy más a hormon tartalma annak a gyógyszernek amit most szedsz mint az előzőnek,ez lehet kicsit megkavarta a szervezeted,de szerintem ne aggódj csak át kell álljon erre a gyógyszerre a szervezeted!
2012. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Én is ebben láttam rációt. Akkor szedjem tovább a következő havi adagot ha megjön ha nem? Sosem voltam még ilyen helyzetben...
2012. okt. 21. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!