Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet igaz az, hogy azok a nők, akik nem akarnak/nem használhatnak tablettát, valamivel kisebb az esélyük hosszú távú kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mert oké, hogy az elején óvszer, de ha a sokadik évet tapossuk együtt, a pasi nem un bele ebbe és keres olyan pàrt, akivel nincs ilyen gond?

2017. jan. 10. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a véleménye. De a szervezet rendszeres mérgezése hormonnal a kényelemért cserébe szerintem túl nagy elvárás a partneredtől. Sosem kellett esemény utánit bevennem, és az a pár másodperc amíg a gumit eltávolítód, nem rontja a minőségi együttlétet.

Mivel ezek a dolgok a nő testét érintik, ez a nő döntése, szerintem. Én eleve nem akarnék tartós kapcsolatot olyan férfivel aki ennyit nem tesz meg értem.

2017. jan. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10, igen valóban jobb anélkül, de amiket írtál ott ez az egy igaz, mert nem kell közben ezen agyalni, ha rendesen felteszik nincs gond, illetve a végén sem kell kirohanni, leveszi, beteszi egy zsepibe, és lehet összebújni. Bár olyan nagyon hosszú, együtt élős kapcsolatom még nem volt, de ha lesz is, legalább addig nem akarom magam pluszban mérgezni, amég nincs gyerek, nehogy az ártson. Egyszer kellett eseményutánit bevennem, az- vagy a hpv,- 3 évre taccsra vágta a hormonjaim, el se merem képzelni mit okoz majd az állandó hormonszedés... Addig marad a gumi vagy a megszakításos (nem baj ha terhes maradok), aztán a későbbieket meglátjuk. De félek a gyógyszertől, bármit is mondanak. És amelyik férfi ezt nem tartja tiszteletben, az nem is kell. Vajon ők szednék a hormont, ha lenne? Szerintem a többség nem. Akkor meg nincs miről beszélni.

#9

2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 icu75 ***** válasza:

10es megértem az okfejtésed,sajnos az eseményutáni borzalmas erős gyógyszer,hidd el többet árt mint pár évnyi alacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátló. Nem véletlenül van olyan ami 3színű,mert nem egyforma a hormontartalma,(1szín placebo). Én 14évig szedtem,természetesen orvosi ellenőrzés mellett. Utána mivel gyereket terveztünk a kiürülési szakban megszakítással közösültünk. Számomra az borzasztó volt hogy pont a legbennsőségesebb pillanatokban szakította ki magát belőlem. Szülés után amint lehetett,spirált rakattam fel. Azóta már cserélve lett,másodikat hordom. (mivel 5évig jó). Nekem bevált,ami azt illeti nekem természetes volt hogy ezt megteszem az intimitásért,a köztünk lévő csodálatos testi kapcsolatért,és nem az ő kedvéért,ő ezt nem várta el.

Azon kívül nekünk nőknek sokkal több szer/eszköz van a fogamzásgátlásra,míg egy férfi csak gumival tud védekezni,vagy elkötteti magát(a megszakítás ugye nem fogamzásgátlás),és szerintem ha véletlenül becsúszik valami akkor is mi szívjuk meg jobban,ezért is kell nekünk jobban vigyázni.

2017. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!