Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
4napja kezdtem el életemben először fog.gátlót szedni de nagyon rosszul érzem magam tőle hányingerem van egész éjszaka nem alszok az izületeim fájnak bizseregnek tőle. Most azt szeretném kérdezni hogy ha mondjuk mától nem szedném tovább akkor baj lenne belőle?alevél első sora 5szemét kéne bevennem.
2016. dec. 8. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha foggátlót szedsz, kihullanak a fogaid.

Azonnal hagyd abba!

2016. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...
2016. dec. 8. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Benne van a leírásban, hogy hogyan lehet abbahagyó. De menj vissza a dokihoz! Azonnal! Ha tudsz, még ma. Mindenképp beszéld meg vele ezeket! Nagyon fontos, hogy az orvossal beszéld meg
2016. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es jó nagy hülyeséget írt!!
2016. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat 😊
2016. dec. 8. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne szedjél fog.gátlót. Nem jó a fogaknak.
2016. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármikor leteheted, sajna én is 5 nap után letettem már 2x mert nem bírja a lábam... lehet megjön után a mensid, de nem biztos. De nem véd így abszolút, szóval gumi!
2016. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. dec. 9. 07:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!