Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítsen! (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! (? )

Figyelt kérdés
Szóval vasárnap reggel lefeküdtünk a barátommal, és lejött róla a gumi, de azt mondta hogy nem belém ment. És szerintem sem , de én azért aggódom, és ezt ilyenkor nem lehet tudni. El mondtam az anyukámnak, de azt mondta hogy nincs ideje bemenni velem nőgyógyászhoz sürgősségi fogamzásgátót feliratni, és ez így most elhanyagolódott. Viszont telik az idő, és nagyon aggódom, mit csináljak? Túl sok idő telt már el?

2016. dec. 7. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jófej a muter.. Viszont ha már ennyire aggódsz akkor miért nem mész el te magad, vagy a barátoddal?
2016. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül is be tudtál volna menni nem kell hozzá szülő...
2016. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo oke, de ezt nem tudtam mert anyam nem mondta el, lehet higy legyszi segitetek, mert nem tudok vissza menni az idoben koszi
2016. dec. 7. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne itt múlasd az időt,a válaszokra várva.

Hanem azonnal menj az ügyeletre és írasd fel a gyógyszert.

A 72-órást már bebuktad.

De már van másik gyógyszer ami még számításba jöhet.

Nem szokásom kritizálni másnak a szüleit.

Főleg nem az édesanyákat.

De nem létezik olyan fontos dolog a világon.

Ami felül írná azt,hogy most mi a fontosabb.

A gyerekem az első mindenek előtt.

2016. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem vagy terhes
2016. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 120 órás tabletta is, irány a nőgyógyászat vagy a háziorvosi ügyelet, megkapod felnőtt nélkül is szerintem.
2016. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!