Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segitsen hogy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen hogy kell szedni a fogamzasgatlot? SOS!

Figyelt kérdés

Meg soha nem szedtem.

Van ugye 21 rozsaszinu tabletta es melle 7 feher placebo.

Ugye menstruacio elso napjan kezdem szedni, tehat mikor elkezdodott a verzes.Szedem vegig utana mind a 21 bogyot es utana egybol elkezdem a fehereket szedni egybol. De akkor hogy jon ki pontban ugyanerre az idopontra a mensim? Nem fog megjonni a 7 napos feher bogyos szunetben...hogy jon ez ki?

Hogy csinaljam??


2015. márc. 8. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Hupsz bocsi a szoismetlesekert.

Elolvastam a tajekoztatot igen...mielott valaki oltogatna..

De en ezt nem ertem hogy fog igy kijonni..

Meg ugye miutan az elso levelbol elfogy az utolso feher placebo is akkor utana egybol kezdjem el a masodik levellel?

Akkor is ha nem jott meg meg? ...

2015. márc. 8. 11:45
 2/4 anonim ***** válasza:

úgy,hogy a fehér tabletták alatt megjön a vérzésed,így.


beveszed a 21 rózsaszínt,22.naptól szeded a fehéreket 7 napig,utána a 8.napon kezded megint a rózsaszínt...


valamikor a fehér tabletták alatt megjön KÉSZ.

2015. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

IGEN,AKKOR IS,HA NEM JÖN MEG.


Folyamatosan szedni kell..


21rózsaszín,7fehér utána megint 21 rózsaszín és megint 7 fehér. ÍGY.

2015. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne jönne meg a placebók alatt?

A tablettaszedés szünetében (mivel a fehér tabletta nem tartalmaz hatóanyagot, pont olyan, mintha szünetet tartanál) azért jelentkezik vérzés, mert az addig adagolt hormont megvonod.

Beszeded a 21 színeset, aztán a 7 fehéret, majd szünet nélkül kezded a következő levélből a színeseket.

Komolyan nem értem, hogy ezen mi annyira bonyolult.

2015. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!