Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fű milyen hatással van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fű milyen hatással van a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Csakmert bizonyos gyógyszerek (nyugtatók, antibiotikumok) gyengítik a fogigátlók hatását és nem tudom, biztonságos-e ha emellett füvezek néha.
2008. okt. 5. 12:57
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

hozzáteszem csak így még utoljára: egyetlen embernek sincs joga ítélkeznie egy másik ember fölött. Ez Isten dolga. Semelyik ember nem jobb a másiknál, de ha mégis így gondolja (mert biz. dolgokban ő jobb), jó nagyot fog koppanni. (Csak azért mert már a 10. ítélkezésés hsz-t olvasom)

Köszönöm.

2008. okt. 5. 20:40
 32/42 anonim válasza:
8%
Haat nem tudom, de azert kicsit durva, hogz errol mar szo esik. Jajj a fu em olyan karos mi es ezt egy olyan mondja aki fuvezik...
2008. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
8%
Es meg hozza teszem. Mint az osszes atlag kamasz... Szerinted most mar az a normalis ha vki fuvezik,de mind1...
2008. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Fu, hat mennyi nagyokos van itt. Akkor most bemutatom, hogy hogyan kene valaszolni, a nagy publikum elott:

"Valoszinuleg nem gyengitik a fogamzasgatlo tablettak hatasat, de azert probalj meg kis szunetet tartani a tabletta bevetele es a fuvezes kozott, mert nem erdemes a bevetele utan rogton ragyujtani."

mar nem azert, de ki a franc kerdezte itt a velemenyeteket a fuvezesrol? menjetek el vmi egeszseges-eletmod oktatonak, ha annyira okosnak hiszitek magatokat.

2008. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
47%

szia,én már több éve szedek fogamzásgátlót és gyakran szívok.nyáron sűrűn,suliidőben kéthetente,mondjuk.attól függ.én nem észleltem semmiféle mellékhatást,és nem is hiszem,hogy bármilyen mellékhatása lenne.mivel ez nem szintetikus,olyan,mintha azt kédeznéd,hogy kamillatea milyen hatással van rá.

a többi válaszólótól pedig kérdezném,miért állnak ilyen elutasítóan a fűhöz?próbáltátok valaha?megjegyezném,nem ltezik olyan,hogy fű-túladagolás.ebbe soha senki nem haltmég bele,a legális alkohol károsabb.elvonási tünetek sincsenek,max mentális,de az pár hónap alatt leküzdhető.és csak nagyonnagyon akaratgyengéknél fordulhat elő.én még ilyennel nem tkoztam,pedig több elég szívós társaságot is ismerek!

úgyhogy let's roll ;)

2008. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
köszike! :)
2008. okt. 13. 16:55
 37/42 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Látom van páragyament emberke :S A lényeg, hogy én is tabit szedek, 2éve, emellett rendszeresen szívok és semmi baj, ugyanúgy hat mint előtte :) És megragadnám az alkalmat: a fű sokkal veszéltelenebb, mint az alkohol, de ha sok barom vedel inkább, tegye, de majd Te is nézd meg magad pár év múlva ;)
2008. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
szívjál füvet Magyarország!mennyi drogos...
2008. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Olvasgattam és tom, h Off-olás de azért én is reagálnék az előttem szóló emberre, aki azzal jön h az életednek is vége vagy mivan... Pf

Először is, nem ez volt a kédrés. Másodszor, elmondom neked, h a cannabis származékok bizonyos esetben SOKKAL jobbak mint az alkohol. Én magam is szoktam néha füvezni, és úgy gondolom, hogy nem olyan durva. Jah és ismered, ugye? "Sex,drug and rock&roll" Attól, hogy néhányan nem használják, még ne itéljék el azokat akik élnek vele. Hidd el, a fűtől nem fogsz meghalni...

Bocsi, hogy eltértem a témától. Mellesleg nem, nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását:) Nálam, legalábbis nem

2009. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Én kb másfél hete szedek gyógyszert és egyáltalán nem cigizek. Néha napján elszívunk 1-1 füves cigit és ennyi. Engem is érdekeltek ezek a válaszok,már az értelmesebbje. Remélem attól nem lesz gondom,hogy a gyógyszer bevétele után 1 órával mondjuk 2en elszívunk egyet,mondjuk én épphogy letüdőzöm- A kérdezőtől kérdezném,hogy ő ugyanúgy szívja? Ugye nem lettél terhes meg semmi?...

Egyébként egy ismerősöm erre azt mondta,hogy sok csaj keményebb drogok mellett szed fogamzásgátlót és mégse lettek terhesek. Mondjuk ez engem nem érint,mert nem érzem magam hozzájuk hasonlónak,amiért nagy néha elszívunk párat.

2009. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!