Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fű milyen hatással van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fű milyen hatással van a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Csakmert bizonyos gyógyszerek (nyugtatók, antibiotikumok) gyengítik a fogigátlók hatását és nem tudom, biztonságos-e ha emellett füvezek néha.
2008. okt. 5. 12:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
26%
igen...így gondolom...aki normális,az nem füvezik..miért is tenné?tudatmódosítószer!miért van szüksége egy normális embernek rá? én annak sem érzem szükségét h néha leigyam magam,mert káros és felesleges!
2008. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi erővel akkor, aki normális az miért kávézik? Aki normális az miért cigizik? Aki normális az miért eszik csokit? Aki normális az miért issza "isten vérét"? Aki normális az miért tömi magába a tartósítószereket? Aki normális az miért bámulja a tv-t? Aki normális az miért játszik a számítógépen órákat? Sőt, aki normális az miért szed fogamzásgátlót?


Ezek mind hatással vannak a tudatra. S ezek közül a legtöbb DROG, ami függőséghez vezet. Ja és persze, mind egészségkárosító hatású lehet.

Szerinted egy normális embernek ezekre miért van szüksége?

Hisz mind káros, és ha úgy vesszük felesleges.


Ezen felül továbbra is hangsúlyoznám itt mindenkinek, hogy a kérdező nem életviteli tanácsokra volt kíváncsi, és nem magánvéleményekre, hanem egy konkrét kérdésnek egy konkrét válaszára.

2008. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
22%
nekem mindegy h ki h teszi tönkre az életét,csak legjobban a drogosokat meg az alkoholistákat ítélem el...
2008. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Igen amúgy vicces h mindenki kioktat, azt talán azt se tudják h miről van szó... azért az erős kifejezés h tudatmósosító pl... ez azér nem LSD meg heroin könyörgöm :s és tényleg nem életvezetési tanácsokat kértem bár gondolom itt mindenki kurva nagy szakértője a témának...
2008. okt. 5. 14:31
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szívsz be nagyon napi rendszerességgel,csak NÉHA NÉHA elszívsz egy füves cicgit ,de akkor se viszed túlzásba a mennyiséget, szerintem nem lesz hatással a bogyóra.De azért nem árt,ha kicsit utána olvasol.
2008. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendben van, mindenkinek saját értékrendje van, és mindenki máshogy gondolkozik. Ítéld el... Engem az nem érdekel, és a kérdezőt sem.

DE

1. Miért akarod a saját értékrendedet vad idegen emberekre ráerőszakolni? Megváltónak hiszed magad?

2. Ha nem ez a célod, és nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor miért irkálsz ide megjegyzéseket, és magánvéleményeket?

2008. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
ez most ugyanolyan h elítélték itt azt is,aki szexhirdetést írt a kérdésébe...ha vki füvezik,ne reklámozza,mert tök gáz..
2008. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
reklámozza a faszom. egyszerűen csak tudni akartam a választ. kérdeztem volna meg az orvosomtól.....? vagy hol a lótúróba mégis? teherbe esni azér nem akarok bocsi.
2008. okt. 5. 15:19
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csakhogy, itt Ő nem reklámozott semmit. Nem akar füvet árulni, nem akarja, hogy mások is füvezzenek, nem füves partnert keresett magának, és nem is azt kérdezte, hogy melyik általános iskola előtt lehet a legjobban árulni...


Egy számára elég fontos, és értelmes kérdést írt, amire létezik konkrét normális válasz. Ezért itt megjegyzéseknek, leoltásoknak, elítéléseknek, és kioktatásnak úgy gondolom, hogy nincs helye. Ha egy hülye/értelmetlen/szánalmas kérdést tett volna fel, vagy olyat ami kifejezetten emberi jogokat sért, akkor érthető, ha valaki megjegyzéseket tesz, de itt nem ez a helyzet.

2008. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
mondom,engem nem zavar,aki el akarja kúrni az életét,az tegye...
2008. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!