Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fű milyen hatással van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fű milyen hatással van a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Csakmert bizonyos gyógyszerek (nyugtatók, antibiotikumok) gyengítik a fogigátlók hatását és nem tudom, biztonságos-e ha emellett füvezek néha.
2008. okt. 5. 12:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
A fuvezes egyetlen negativ hatasa, hogy rendszeres es intenziv hasznalata mellett kesobb[20as evek vege, 30as evek] az idoskori szenilitas tuneteihez hasonlok fognak jelentkezni, de ketlem, hogy ez alkalmankénti egy-ket fuves cigitol is bekovetkezne, de eleg vicces ez az onjelolt messias szerep, meg biztos soha nem ivott alkoholt, hogy a leggyakrabban hasznalt drogot emlisem, olyan nevetseges.
2008. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
16%
nem messiás,csak apukám alkoholista,anyukámat egy olyan nőért hagyta el,akivel együtt isznak,az első szerelmem a szememberöhögött h nem tűnt fel a szőke agyamnak h füves cigit tekernek..ezt 14évesen..kiröhögtek mert nemtom mi az a fű...és inni is egyszer ittam úgy h berúgtam.,igen..és rossz volt..
2008. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
83%

Nekem meg az anyam alkoholista, 13-14 evesen egyedul kellett vezetnem a haztartast, foztem, mostam, takaritottam, emellett kitunoen kellett tanulnom, mikozben az anyam reszegen fetrengett a kanapen, neha megvert, mert nem vagyok eleg jo, es allandoan szidta amit csinaltam, apukam meg latastol vakulasig dolgozott, hogy meg tudjunk elni.

Hidd el, hogy ez se volt felemelo. Most se az. Megse gondolom, hogy barmilyen drog[akar alkohol is] rossz lenne, ha az ember tudja hasznalni.

2008. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Na ha már überelni kell :P elmondanám h az én apám is alkesz volt, meg depressziós, mert anyám megcsalta. Bele is halt 2 éve. De én nem lelki problémák meg iesmféle traumák miatt füvezek, mert ez szinte már egy anniyra hétköznapi, természetes dolog a fiatalok körében, és különben sem függőség-szinten. Csakmint az összes átlag kamasz.
2008. okt. 5. 17:01
 25/42 anonim ***** válasza:
50%

Ha mindenki szívna aki "lelki" beteg akkor elég sok szippancs élne a földön.Mindent meglehet magyarázni...

Nekem 14 évesen apukám öngyilkos lett és én találtam meg.Én mégsem éreztem ugy hogy az ilyen dolgok menedéket nyújtanának,vagy esetleg nyugalmat,de ha te igy érzed jól magad akkor csináld.majd rájössz.Ha csak ritkán szívsz akkor nemhiszem hogy gyengíti a gyógyszert.

2008. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Megy a leoltás látom! De azért mégis durva kijelentés, hogy mindegyik kamasz füvezik. Az meg még durvább lenne, ha tényleg így lenne! Nem olyan rég még én is kamasz voltam, és mily meglepő még techno partykra is szoktam járni, ahol köztudott, hogy az emberek 90%a kemény drogos. Én mégsem szedtem be soha semmit. Kár arra fogni, hogy jajj fiatalok vagyunk, ki kell próbálni. Ill. kipróbálni még talán ki lehet, de nem kell rászokni. Én nem akarok prédikálni, mert úgyis rájön, mi jó, mi nem! De láttam én már olyat is, hogy nagyon jó egzisztenciális családból származott a gyerek, mégis mindig be volt tépve. Nem kell ezt a családra fogni, ehhez a te identitásod kell! De mondom. Erős túlzás, hogy mindegyik kamasz füvezik.
2008. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

jajjjjj,itt mindenki okoskodni probal,anelkul,hogy tudna is valamit.

En nem szivok,nem drogozok,de azokat sem itelem el aki fuvezik.Aki persze ennel tovabb megy,hat az a maga dolga.

A fu nincs karos hatassal az ember egeszsegere,epp ellenkezoleg.Pl spanyolorszagban az orvos heti egy alkalommal ajanlja is,szerintem nem veletlenul.HA annyira karos lenne nem lenne egy csomo helyen legalis.

Persze nem kell tulzasba vinni,mert annak tenyleg lehetnek kovtkezmenyei,esetleg mar egyre tobb kell,mas drogra is kivancsi lesz.Ha a funel maradsz,hidd el nem lesz semmi baj az egeszsegeddel.

A kerdezotol elnezest kerek,mert nem tudok valaszt adni a kerdesere,nem tudom,hogy befolyasolja e vagy nem a fogamzasgatlo hatasat.Csak a valaszolok iromanyaira akartam reagalni.

2008. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
81%
Nincs hatássak a fogamzásgátló működésére. Viszont uazért nem ajánlják mint a cigarettát, mert hosszabb távon nagyobb valószinüséggel kaphatsz érrendszeri és szivproblémákat.
2008. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
köszönöm az (értelmesebb) válaszokat :)
2008. okt. 5. 20:12
 30/42 anonim ***** válasza:
20%
A fű tönkrevágja az agyadat, és függőségehz vezet. A biológia tanárunknak tette fel a kérdést egy osztálytársam, aki füvezik és iszik is, hogy melyik a károsabb. A tanár elgondolkozott rajta, mert mindkettő tönkrevágja a szervezetedet, de a fű durvább. Persze mindenki azt csinál amit akar, és úgy cseszi el az életét ahogy akarja. Nekem tulajdonképp nincs jogom ítélkezni hiszen egy káros szenvedélyem sincs. Szóval az vesse rád az első követ, aki szintén részese volt.
2008. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!