Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fű milyen hatással van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fű milyen hatással van a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Csakmert bizonyos gyógyszerek (nyugtatók, antibiotikumok) gyengítik a fogigátlók hatását és nem tudom, biztonságos-e ha emellett füvezek néha.
2008. okt. 5. 12:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
50%
Ha "füvezel" az NEM biztonságos. Az életedre sem.
2008. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hűha, de megijedtem. Amúgy az ien válaszok köszönöm szépen, nem érdekelnek. De a kérdésemre a választ naon jó lenne tudnom.
2008. okt. 5. 13:30
 3/42 anonim ***** válasza:
68%

A cannabis származékok NEM befolyásolják a hormonális fogamzásgátlók hatását!


Csak arra figyelj, hogy a fű miatt ne felejtsd el bevenni a tablettát. ;P



"Ha "füvezel" az NEM biztonságos. Az életedre sem."

Kedves első válaszoló!

Ha nem tudod biztosan, és nem veszed a fáradtságot, hogy utána olvass szakirodalomban, akkor mégis miért irkálsz ilyen válaszokat? Elhiszem én, hogy végtelen mennyiségű affinitást érzel aziránt, hogy megváltsd a világot / kihúzzál a pokol bugyraiból egy eltévedt szerencsétlen lelket, de ez megfelelő ismeretek nélkül nem fog menni. Nomeg ez az oldal nem erre való. Itt kérdéseket tesznek fel, amire a lehető legkorrektebb választ kéne adni. Ha életviteli tanácsokra lesz szüksége, akkor majd rákérdez arra...

S mi az, hogy az életére sem biztonságos? Netán egy kapualjban végzi majd fű túladagolástól? :) Vagy hirtelen skizofrén lesz a fű miatt? Netán azt képzeli, hogy tud repülni, és kiugrik a 10.-ről? Ugyanmár, mellőzni kéne ezeket a hülyeségeket. Konkrétan azzal, ha valaki jól berug, milliárdszor veszélyesebb magára, és másokra nézve annál, mint ha valaki jól beszív.

Bocsánat azért, hogy ezt ennyire hosszadalmasan kifejtettem, de nagyon kezdem unni ezt a hozzáállást, és azt, hogy az emberek úgy válaszolnak bizonyos kérdésekre, hogy közben fogalmuk sincs a válaszról, s emellett még jó tanácsokat is osztogatnak, amire a kérdésnek az írója senkit sem kért meg.

2008. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
53%
Hát lehet, hogy nem érdekelnek az ilyen válaszok, de IGAZ!!!és nem papolás szinten amúgy mert ha jól esik szívd senkit nem izgat h Te mit teszel magaddal majd egyszer rájössz h k.... nagyot hibáztál! Amúgy meg sztem van rá hatással szal vagy szívsz vagy dugsz!!!?..csak rajtad áll h meik a jobb :P
2008. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
20%
Hát jobb választ ne is várjál.Keress fel egy jó pszichológust és neki tedd fel ugyanezt a kérdést
2008. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
hihetetlenül nevetséges mennyire nem értetek ehhez a témához xD télleg kb oan szinten van az egész mint egy egyszerű berúgás. Na mindegy, köszi 2. válaszoló =)
2008. okt. 5. 13:39
 7/42 anonim ***** válasza:
63%
óóó még nem értünk a témához és olyan szinten van mint egy berugás.. na mert a berugás az olyan kurva egészséges.. pff
2008. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Második válaszadó vagyok.


Még annyit hozzátennék azért, hogy a dohányban (ugyebár ez a jointban is előfordul) a nikotin érösszehúzó hatással rendelkezik, továbbá megnöveli a vér koleszterin szintjét. A hormonális tabletták + a dohányzás elég veszélyes kombó. Főleg ha az alany már idősebb korosztályból való. 35 éves kor felett kifejezetten veszélyes. Magyarán a nikotin felerősíti a tabletták kártékony mellékhatásait, és ez sajnos fokozza a szív-, érrendszeri betegségek kialakulásának kockázatát, agyvérzést, szívinfarktust okozhat. Ha a fű mellett dohányzol is, akkor nem ártana megfontolnod, hogy nem lenne e jobb leszokni a cigiről. Fűt lehet tisztán is szívni, így nem kerül nikotin a szervezetedbe.

2008. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
53%
akkor szívjad,biztos normális életed van és legyél is büszke rá...
2008. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
30%

"akkor szívjad,biztos normális életed van és legyél is büszke rá..."


Ha már ennyire belejöttél a személyeskedésbe, akkor kérlek had folytassam én is ezt veled szemben.


Te meg csak nyugodtan gyere haza munka után, dobjál be 4-5 sört, néz meg egy focimeccset, utána verd meg jól a feleségedet, erőszakold meg, aztán aludj el, s másnap folytasd ugyan ezt. Biztos jó normális életed lehet. No meg persze legyél is büszke rá, hisz te csak iszol, de nem szívsz.


Jaaa, hogy te nem nem ilyen vagy?

Bocs, ez egy rossz előítélet volt.. Ugyan olyan mint ami neked is van. :)


Viszont most komolyan, szerinted attól, hogy valaki néha elszív 1-2 füvescigit, már egyből nem lehet normális élete?

2008. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!