Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? (kerdee rovid)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj? (kerdee rovid)

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 7 hete. Most jon a tabletta mentes hét de semmiféle menstruacios fajdalmam nincs (ilyenkor mar mindig van).

A tablettat mult heten kb 2 alkalommal 15 perccel kesobb vettem be. Ebbol lehet baj :/?



2016. okt. 13. 20:15
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
attól nem,de gondolom a tájékoztató is ír erről valamit
2016. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg 1 ora belefer ha nem vettem be. Csak kicsit félek :/
2016. okt. 13. 20:24
 3/11 RRR ***** válasza:

ha stresszelsz attól is késhet

de hívd fel a nődokidat aki felírta,hogy megnyugodj

2016. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lesz baj, ha mégis késne,akkor nőgyógyász. Nekem amikor tabit szedtem egyébként nem voltak egyáltalán fájdalmaim (sokak csak emiatt szedik..)
2016. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem elozo honapba miota szedem sokkal erosebbek a fajdalmaim :/ hat még varok szombatig
2016. okt. 13. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagy gond lenne, az meg főleg nem, hogy 15 perccel később vetted be, hisz 12 óra is belefér :) A tabletta miatt már nekem sincsenek görcseim, maximum nagyon enyhék, mondjuk én eleve arra írattam fel, előtte iszonyatos fájdalmaim voltak. Egyébként a fogamzásgátlóknak 3 hónap türelmi időt szoktak szavazni, ha ezután sem jössz rendbe, akkor mindenképpen keresd meg az orvosodat.
2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A tablettának "mellékhatása" a legtöbb esetben, hogy jóval gyengébbek a görcsök, és maga a vérzés sem minden esetben olyan erős.

Én pl. normális esetben kb felkelni se tudtam, ha megvolt, napokkal előtte is görcsölgettem. Most a második-harmadik napon fájogatok egy kicsit, egy görcsoldó és volt-nincs gond.

Szóval nyugi, attól, hogy nem görcsölsz, baj még nem lesz. :)

2016. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom :) hat remelem megjon :D
2016. okt. 14. 18:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Na megjott :D nincs baj. Csak most vhogy nem fajt
2016. okt. 15. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) A sok negatív mellett legalább pozitív mellékhatása is van a bogyónak. :D
2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!