Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap voltam eloszor egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam eloszor egyutt a baratommal. Használtunk Kupot es gumit is bar most faj jobb oldalt az alhasam es a vizeletemben is csak most urul ki a kúp. Aggodnom kene? Nem hiszem hogy elelvezett mert nehezen ment es rovid volt

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kérlek ird le ide hogy hogy ment nehezen és mi volt rövid?
2016. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom értelmezni a kérdésed és kevés az infó nem tudok érdemben válaszolni.



25F

2016. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen volt a kúp és a gumi együtt. A srácot sem kellett volna még a közeledbe se engedni.
2016. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kúp + gumi + ejakuláció hiánya együtt? Miért is kéne aggódnod? Csak nem azért, hogy teherbe estél-e? :)

Már ne haragudj, de azt hiszem, hogy még nem vagy érett a szexre!

2016. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok ezzel csak felek a terhessegtol
2016. jan. 14. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aggodnod kene. Addig kene aggodnod mig megunod es eszedbe jit hogy boldog is lehetnel ugyanazon ido alatt. :)) Ezt hivjak fejlodsnek.
2016. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy került a kúp a vizeletedbe?

Ha onnan jön, rossz helyre raktad.

2016. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!