Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen rovid ido (fel perc)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen rovid ido (fel perc) eleg egy megtermekenyiteshez?

Figyelt kérdés
Az elejen leszogezem, csak rendes valaszokat szeretnek a problemamat megerto emberektol. Arrol van szo, h fel perc volt az egesz... bedugtam a baratnomnek, elotte oralis szex volt, ugyhogy valami sperma maradek nem hiszem,h lehetett a makkomon. Komolyan csak fel perc, es kesz. De sajnos ez epp a ciklus kozepen volt, amikor a legtermekenyebb a petesejt. Elovaladek - nemhiszem, elotte volt oral, es rovid idorol volt szo. Es kesik a menzesze a baratnomnek. mondta,h meg is fazhatott, attol is keshet csoppet, de lehet valami nagyobb baj ebbol? Csak megerto valaszokat

2012. júl. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esély mindig fennt áll de elenyésző szerintem nem kell stresszelni :)
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megtermékenyülés nem idő, hanem sperma függő. Elég, ha csak egy úszóbajnok is célba ér. Csináljatok egy tesztet, az értani nem árt. Utána okosabbak lesztek
2012. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhes.És az is igaz hogy a felfázástól is késhet a menstruáció.Szerintem várjatok egy hetet és ha nem jön meg neki,csináljatok tesztet!
2012. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az esély kevés de reálisan létező!

28F

2012. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél perc alatt nem fog megtermékenyülni... A megtermékenyülés-beágyazódás több napot is igénybe vesz, ezért nem is mutatható ki egyből a terhesség... Úgyhogy a válasz: nem, fél perc nem elég idő ehhez.
2012. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké megértő lennék, de használod ezt az oldalt, napi 10 ilyen kérdés van fenn. H a pcsába lehetsz mégis ennyire felelőtlen??? Amúgy terhességi teszt? Gondolod, h látók vagyunk a bnőd méhére specializálódtak? És amúgy megértem. Én is szexeltem már védekezés nélkül a pillanat hevében, mindenki megtette. De ne itt nyígj, hanem vegyél egy tesztet patikába/dm-ben és legközelebb VIGYÁZZ
2012. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!