Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megéri? Az a pár perc boldogsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri? Az a pár perc boldogság azt, hogy egy életet tegyél tönkre?

2011. jún. 11. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár tökéletesen egyetértek azzal, hogy fel akarod hívni az emberek figyelmét, ez talán nem a legjobb hely erre. Akinek szól, az meg meg sem érti már a kérdést sem, nemhogy a videót végignézné.
2011. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rendkívül hatásvadász videó...

Mindazonáltal, hogy én sem helyeslem az abortuszt, vannak olyan esetek, amikor amikor még mindig ez számít a jobb, emberségesebb megoldásnak. Arról nem beszélve, hogy néha nem a felelőtlen szexuális élet miatt van szükség ilyesmire...

2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom nem ide való és nem érdekli ez a videó a fiatalokat de egy próbát megér.

Azt is tudom, hogy sok esetben a legjobb döntés az abortusz.

Tudom van olyan, hogy védekezés mellett becsúszik egy gyerek(lehet most én is ebben a cipőben járok), van olyan is akinek a baba vagy a mama egészsége miatt kell abortuszt elvégezni.

Inkább azoknak szólna ez a videó, akik felelőtlenül viselkednek.

Csak egy percre tette be...

Időben kihúzta... stb. stb...

Az lenne a cél, hogy inkább védekeznék normálisan, mert akkor kevesebb a valószínűsége, hogy terhes lesz mint így.

ha meg nem védekeznek és terhes lesz a leányzó akkor ez lesz a következménye...

De sajnos azt is tudom, hogy hiába ez a kérdés nem hatja meg a fiatalokat és továbbra is ilyen felelőtlenül fognak viselkedni, mint eddig:(

De legyen egy kis pozitív hozzáállás. Ha sokan mondák ebben az országban, hogy szörnyű dolog az abortusz, nem helyes akkor lehet később ha nekünk lesznek gyerekeink akkor más lesz a helyzet. De ha az hallják a fiatalok, hogy semmi gond ha terhes leszel ott az abortusz addig nem változik semmi. pedig azt sem tudják, hogy mi is az valójában. (Hála istennek én sem tudom és nem is akarom soha megtudni, csak így videón keresztül).

2011. jún. 11. 14:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Ami meg a legfőbb gond. Ha a fiatal akarja a gyereket, de a szülők nem. Ismerek olyan eset is ahol a lány terhes lett, és meg akarta tartani a kicsit. Az anyja benyugtatózta, elvitte a kórházba, ott elaltatták és mire felébredt nem volt baba.(fiatalkorúról van szó, szóval még korlátozottan cselekvőképtelennek számít). annak az anyának kellett volna ezt megmutatni...Mert néha a szülővel van a probléma és nem is a lánnyal.:(
2011. jún. 11. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán ha szednék a lányok a tablettát nem rinyálnának h az drága meg elhíznak tőle, és nem az utolsó pillanatban gondolkoznának nem kéne abortusz...
2011. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ez a nyugtatós eset kicsit kitaláció sztem, egy orvos azért biztos nagyot nézne, ha vki behozna a karjában egy totál KO lányt...

Amúgy szted az nem egy élet (de inkább 2!) tönkre tevése, hogy vki 16 évesen szerelmes, felelőtlen, becsúszik a gyerek. Ott hagyja a barátja. Nincs pénz, a gyereknek smemit nem tud megadni, a saját élete sz*r, mert oda a fiatalsága, nem tud továbbtanulni, munkát vállalni, a szülei eltaszítják, az egész élete elromlik, emiatt a gyereket fogja hibáztatni (talán tudat alatt), amitől a gyereknek nagyon komoly lelki problémái lesznek felnőtt korában is. Én meg ilyen embert ismerek. Az emberek 16 évesen már akarják a szexet, így volt ez már jópár századdal ezelőtt. Csak akkor még az volt a normális, hogy egy nő 16 évesen már férjnél van, gyereket szül. A férfiak 16 éves korukban már rég dolgoztak, volt aki 16 évesen már uralkodó volt! A mai világban ezt lehetetlen megoldani. Haladni kéne a korral. Sztem pont ugyanannyira nincs jogunk egy egy magzatot kötelezni a megszületésre. Ha mindenképp meg akarják oldani a problémát, tegyék ingyenessé és kötelezővé a fogamzásgátló tabletta szedését.

2011. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most nem olyanokról van szó akiknek becsúszik véletlenül gyógyszer és óvszer mellett.

Mert puff neki most nekem is becsúszott egy. Pedig nem akartam. De ez más téma.

Azokról akik egyáltalán nem akarnak védekezni. A lányok a gyógyszer miatt a fiúk az óvszer miatt. mert kényelmetlen meg így meg úgy. Az abortusz nem az? vagy amit írtál utolsó hozzászóló, hogy felnevelni a gyereket, de oda a fiatalság és a boldogság...Ez még kényelmetlenebb.

De ha írtad, hogy tegyék ingyenesség a gyógyszer szedését, akkor az óvszerét is. Mert egy gyógyszer amit én szedtem 8.000Ft volt 3hónapra és mondom jön a baba, pedig tisztességgel szedtem. Az óvszer meg 3db 600-800Ft.

2011. jún. 11. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Ohh :(

A tablettának is van egy hiba faktora, meg az óvszernek is. Az óvszernek amúgy jóval nagyobb ha jól tudom.


Amúgy egy rendszeres szexuális életet élő kapcsolatban (legyen mondjuk átlag napi 1 szex, 21 napban egy hónapban) 4200 egy hónapra azaz 3 hónapra 12000 Ft az óvszer.

Persze rövidtávú kapcsolatban abszolút legyen óvszer, de egy hosszútávúban inkább tabletta, mert hosszú idő alatt úgyis eljön az idő amikor ki akarják majd próbálni óvszer nélkül. A baj ott kezdődik hogy sok gondos anyuka tiltja a lányának a tablettát (inkább legyen most gyereked mint hogy soha), egy ilyen felfújt mendemonda alapján (biztos van egykét nő akinek rosszat tett a fogamzásgátló de most melyik gyógyszerre nem mondható ez el?).

Ezt az egész dolgot máshol kéne megjavítani. Én értem a szülőket hogy a ebben a fostartály országban/világban kézzel lábbal küzdenek az ellen h a gyerekük terhes legyen, még ha az akár szeretné is a kisbabát! Hiszen ők már éltek 30 évet és látják h egyszerűen nem lehet 14 évesen megbirkózni ezzel. Csak akkor ezt az egészet nem itt kéne elkezdeni, h tiltjuk az abortuszt. Adjanak több lehetőséget azoknak, akik fiatalon teherbe esnek. Itt most nem segélyre gondolok hanem h maximális támogatás pl továbbtanulásban. A társadalom ne nézzen rá rossz szemmel ezen nyilván nem lehet változtatni, ilyen ostoba társadalomban élünk. Legyen normális felvilágosítás, a kamaszokat ne ovisként kezeljék, és csak azt mondják: ezt meg ezt nem szabad, hanem mondják is el nekik hogy MIÉRT nem szabad. Kötelező legyen nőgyógyászhoz járni rendszeresen akiknek rá kell beszélni őket vagy kötelezni kéne valamilyen védekezési módszerre. Ha nem védekeztek, legyen nagyon drága az abortusz, és az orvost is b*sszák le, ha védekeztek, legyen ingyen. Aki nem él szexuális életet annak nem kötelező szedni, de nyilván őt akkor az abortusz veszélye se fenyegeti. A felírt tabletta meg vizsgálatok alapján gondolom már meg lehet vizsgálni h valaki védekezett e vagy nem.

2011. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem hat meg a videó. Az meg milyen baromság hogy kötelezni kellene az embereket a fogamzásgátló tablettára. És aki nem szedheti? Mint pl én. Ne haragudj, de nekem a saját életem mindennél többet ér. Nem fogom tönkretenni az egészségemet, akkor sem ha abortusz lenne az ára. Meg úgy alapból, kinek mi köze van hozzá, hogy ki mivel védekezik? Én azt tenném, hogy akinek már volt 2-3 abortusza, a következőnél sterilizálni kellene, mert nekik nem csak becsúszott, hanem sportot űznek belőle.

Szerintem elég szörnyűség történik a világban (gyilkosságok, állatkínzások, a természet pusztítása) ami miatt érdemes aggódni. A videó szerintem sz@r, ahogy előttem is írta valaki, hatásvadász.

2011. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az abortusz is gyilkosságnak számít.és igen sok szörnyű dolog történik a világban. lehet azt is mondani, hogy csoda, hogy még élünk. így lehet jobban jártak azok a kis lelkek akiket visszaküldtek az égbe.

De, hogy tisztázzam még 1x. A kérdés nem azoknak szól akik védekeznek és véletlenül jön össze a gyerek, hanem azoknak akik direkt kísértik a sorsot mert nem védekeznek. és ahogy írtad kedves utolsó vannak olyanok akik sportot űznek belőle mert 2-3-4abortuszuk is volt x időn belül. Ez a szörnyű. és az, hogy hiába van annyi módszer a védekezésre(spirál, kúp, gyógyszer, óvszer, stb.) nem hajlandóak. pedig lehet jobban kijönnének ilyennel, mint egy abortusszal.

2011. jún. 12. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!