Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több hónapja szedek Minuletet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónapja szedek Minuletet, és mostanság mikor beveszem a gyógyszert tudom, h bevettem, de pár perc múlva nem vagyok bene biztos, h bevettem! Miért van ez? :' (

Figyelt kérdés

Talán azért,mert nagyon félek attól,h teherbe fogok esni,bár tudom,h gyógyszer mellett kizárt!

Meg mikor vissza nézem gyógyszeres levelet akkor csak az hiányzik amiket bevettem,és nagyon hülye érzés,de attól félek,h mikor beveszem,kiesik a számból véletlen vagy leeseik vagy belemegy az üvegbe.Nem tudom miért van ez?!


2010. dec. 27. 10:19
 1/4 anonim válasza:

Csak akkor nem leszel terhes, ha nem fekszel le senkivel!:D

A gyógyszer sem nyújt tökéletes védelmet, én már csak tudom!:D

Jó ideje szedtem, és most mégis van egy két éves gyerkőcöm:D;)

2010. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első vagyok ismét

Ha meg attól félsz, h beleesik az üvegbe miközben iszol, akkor vedd be folyadék nélkül.Úgy is könnyű lenyelni. De ha nem tudod, akkor pedig pohárból igyál, de csak kevés vizet tölts bele, így látni fogod, h beleesett-e véletlen.

De sztem ne parázz ennyire!!!

2010. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem kóros:) Tabletta mellett is teherbe lehet esni, hisz semmi sem 100%-os, de kicsi az esély. Ha ennyire félsz, akkor használj óvszert is.
2010. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félsz az miatt hogy gyereked lessz!
2010. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!