Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Védve vagyok? Kerdesed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védve vagyok? Kerdesed túl rovid stb

Figyelt kérdés

Hormonzavarom volt,1 hónapon át barnás véres folyás és nem jött meg

Voltam dokinál,szervi baj nincs,uh se mutatott semmit,igy irt fel fogamzásgátlót,ha megjön,kezdjem el szedni ls az szabályozza majd

Megjott ra 3 napra,rendesen véreztem és görcsöltem,bevettem,majd 2.napra teljesen elmúlt,a barnás folyás csökkent,mára az is elmúlt,se görcs,se folyás,se vér

Kérdésem,ha ma veszem be a 7.szemet,és elso nap kezdtem el,de utána el is múlt,védett vagyok a terhességgel szemben?

Tudom hogy más szokott várni egy hónapot stb,de a kérdésem a betegtájékoztatón alapul

Szedtem már,első nap vettem be akkor is,de akkor nem volt hormonális gondom,utána még 4 napon át megvolt,majd úgy ment el bennem a párom

Most ha ezt megteszi,kozrejatszhat hogy 2.napon elmult a mensi?

A gyógyszer elmulaszthatta?


2015. dec. 25. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

hormonzavarod volt.

nem vagyok orvos

ha orvos lennék, se mondhatnám meg lelet nélkül

2015. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más?
2015. dec. 25. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kérdésem,ha ma veszem be a 7.szemet,és elso nap kezdtem el,de utána el is múlt,védett vagyok a terhességgel szemben?

Tudom hogy más szokott várni egy hónapot stb,de a kérdésem a betegtájékoztatón alapul"


Más azért szokott várni egy hónapot, mert van millió féle fogamzásgátló, és azoknál 1 hónap után alakul ki védettség. Ez le van írva a betegtájékoztatóban, aminek tartalmát itt nem közölted, így aztán senki meg nem mondja, hogy védett vagy-e vagy sem, amit ott ír, az alapján kell eljárni.


A hormonzavart nem tudom miért tetted hozzá, hogy azt elmulasztotta-e vagy sem, azt már végképp senki nem fogja megmondani ez alapján. Hogy ez a terhességgel kapcsolatban számít-e valamit, azt gondolom az orvossal megbeszélted, illetve a probléma jellegétől gondolom más és más lehet. Egyébként a menstruációval kapcsolatban szintén gyógyszerfüggő, azaz betegtájékoztató és orvos tud választ adni, de legalábbis a gyógyszert nem ártott volna megnevezned.

2015. dec. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!