Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t szedek, a 9....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t szedek, a 9. napon tartok, és sötét vérzésem van?

Figyelt kérdés
9 hete szültem, az orvosom ezt írta fel. Azt mondta, ha élénk piros vért tapasztalok, akkor elkezdhetem szedni. Ez volt 9 napja. Akkor elkezdtem szedni, de a vérzés csak 1 napig tartott, de akkor élénk piros volt. Most viszont nagyon sötét, szinte fekete, alvadt vér jön, és görcsölök is. Nem tudom, ez mi lehet. Tegnap már nem használtunk kiegészítő védekezést, ugye nem lehetek terhes? A leírásban nincs semmi, csak hogy ha több hónapon át ezt tapasztalom, akkor az orvos vizsgáljon ki. Segítség, nagyon nem akarok most még egy újabb babát!
2016. okt. 13. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Óvszer???
2016. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az hogy 'óvszer??'? Írtam, hogy használtunk gumit az első héten, de a papír és a doki szerint csak az első 7 napban kell.
2016. okt. 13. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Látványosan nem bírja a szervezeted a gyógyszert, kérdezted, mit lehet tenni, hát gumit használni, hogy legalább míg szoptatsz és újra beáll a hormonháztartásod, addig ne szedj ilyeneket.. főleg úgy, hogy csak 1 komponensűt lehetne közben, mert ez bekavar a babánál.
2016. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!