Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle mellékhatás? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle mellékhatás? Többi lent.

Figyelt kérdés

2 hete vasárnap elkezdtem vérezni. Yasminelle fogamzásgátlót szedek most van a 3. 7 napos szünetem.

Pont ovu napján. De az nem lehet hisz elvileg nincs peteérés.

Élénkpiros volt az első 3 nap viszonylag sok, utána már csak maszatolás. Azóta barnázok folyamatosan. Csináltam 2 tesztet mindkettő negatív lett. Áttöréses vérzés lett vol a?

Múlt hónapban is csak barnázás volt és a mostani 7 napos szünetemnek holnap van vége és megint nem jött meg csak barnázva. Párommal utoljára 1 hónapja voltunk együtt.

Közben volt 1 hüvelygyulladásom amire Klion D-t kaptam és rákérdeztem az orvosnál a fog.gátló mellékhatásaként jelentkező elég durva szárazságra. Azt mondta nem tud mit csinálni vele szedjem tovább. Rossz lenne a gyógyszer?


2016. jún. 25. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen volt előtte a vérzésed?

Én is Yasmit szedek, nekem is csak 6. napon szokott megjönni, ahhoz képest, amit a leírásban írtak. Ettől függetlenül ez is normális, csak nem átlagos. :)

Nekem pl. előtte mindig gondom volt, nem jött meg minden hónapban, így most, hogy "kényszeríti" a szervezetem a vérzésre, nekem is teljesen normális, hogy egy-két napig vérzek, utána csak maszatolok, azt is sokszor alig.


Egyébként az, hogy nem teljesen szabályos a vérzésed, lehet ám a gyulladástól is.

Viszont ha annyira durva a szárazság, amint mondod, akkor érdemes kardoskodni amellett, hogy márpedig te szeretnél más gyógyszert kipróbálni. Főleg, hogy simán lehet a gyulladás is ennek az oka... Én mondjuk ilyen mellékhatást nem tapasztaltam, de minden nő más. Ha nem múlik, ne hagyd annyiban a dolgot.

2016. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előtte 6 évig erős volt. Aztán egyik napról a másikra megbolondult. Az 5 napomból 3 lett utána már csak 1 nap és alig véreztem.

A gyulladásra kaptam KlionD-t és attól elmúlt. Ez a gyulladás 1 hónapja volt.


Kaptam közben ma egy másik fajta gyógyszert. Yadine a neve. Drospirenon ez is mert nagyon hízékony vagyok. Elvileg az mint a Yasminelle csak kicsit több a hormon benne. Meglátjuk mi lesz. :)

Köszi a választ! :)

2016. jún. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!