Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett valaki teherbe megszakít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett valaki teherbe megszakításos közösüléssel, tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
1x voltunk együtt, nem volt második menet se az ejakuláció után. Most terhes vagyok, de azt mondja kizárt
2016. aug. 31. 07:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mit szeretnel megtudni? hogy magadnak vagy a baratodnak higgy?


nem a sztori zavaros, hanem amit irsz. egyszer voltatok egyutt, akkor gondolom, nem akarja a gyereket. kar arrol vitazni, hogy lehetseges-e, ami megtortent. inkabb arrol kezdjetek el gondolkozni, megtartjatok-e.


kiveve, ha nem csinaltal tesztet, csak ugy erzed, hogy terhes vagy, es most ezzel cukkolod a sracot.

2016. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hogy megtartom-e egy percig sem volt kérdés. És elég erős is vagyok ahhoz h akár egyedül felneveljem. Nekem is korán meghalt az apám, mégse érzem úgy h bármivel kevesebb lennék másoknál, legalábbis nem emiatt.


Az érdekelt volna h volt-e már más is ilyen helyzetbe. S tényleg ilyen valószínűtlen a teherbeesés h nem tudja elhinni, azaz Ti elhinnétek

2016. aug. 31. 09:34
 13/21 anonim ***** válasza:
Mint minden hasonló esetben itt is 50% az esély: vagy igen, vagy nem :-P
2016. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is így jött össze a második baba. Most itt fekszik a karomon a világ leggyönyörűbb kicsi fiúja. :-) Miért ne lehetne? Simán. Nem kell ahhoz élvezni, közben is bejut aminek be kell.
2016. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Cseszheted azt a pici esélyt, ha pont nálatok jön be... Ez mire volt jó? Most egy apró életét és a sajátodat nagyon megfogod nehezíteni. Megérte? Ennyire nem lehet gondolkodni?
2016. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ismerősömnek jött így össze (azóta egyedül nevelik 1 kivételével, akiknek így most jön a 3.baba :) ). Elég hozzá egy spontán peteérés és egy db kósza spermium. Van aki alapból nagyon termékeny mindig, elég kb ránézni és van akik ezt sokáig használják és amikor gyereket akarnak akkor derül ki hogy gond van ezen a téren egyikőjüknél/mindkettőjüknél.

Az sose számít hogy mikor van együtt és meddig az ember a másikkal, ha így lenne nem lenne szükség hatékony fogamzásgátló módszerekre. Az első másodpercekben is bejuthat a spermium. Ezt nem érzik a pasik és már úton is van.

Sőt van 1 ismerős akinek tabletta mellett sikerült, még megszakítás is volt mellé (benne volt az 0,1%-os hibaarányba) utána spirált kapott és emellett is megfogant a tesó, de elment a 8.héten. És egy akinek elkötés után jött az 5.baba! Hiba mindenhol van. Megszakításnál ez a % hatalmas.

2016. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Olvass utána a Pearl-indexnek. Az az ici-pici esély nem is olyan kevés, évente 100 nőből aki ezt használja 15-40 nő lehet, aki teherbe esik. Ez nem jó arány. Jó arány pl. a hormonos spirál ahol mondjuk 100 nőből 0,1-0,05 esik teherbe vagy a fogamzásgátló tabletta ahol kb. 100-ból 0,5-1 az arány. De örülök, hogy marad a baba! :) És terjeszd az igét, hogy ez bizony nem tuti módszer, sőt!
2016. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia! 3evig csak igy ill. neha gumival kulonbozo partnerrel az evek alatt. 3evig nem is volt semmi para senkinel majd 4. evbe igy lettem terhes valakitol. Igaz nem volt o sem tervezett, de igy alakult. Ja es meg is tartottam!!! ;)
2016. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"igy lettem terhes valakitol."

Valakitől. XD

Azért ez annyira szép, hogy dugunk, dugunk, aztán egyszer csak hopp, egy random valakinél épp becsúszik egy gyerek. :D

2016. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

'azaz Ti elhinnétek'


attol fugg, ki mondja. kapcsolatot varsz tole?

2016. szept. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!