Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van aki így csinálja? Mióta? Lett belőle baba?(nem érdekelnek,a szomszédasszonyom vagy nővéremék így csinálták és teherbeesett történetek. Saját véleményre lennék kíváncsi)
2013. szept. 10. 00:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sose csináltam így, mert nem biztonságos, ugyanis az előváladéktól is teherbe lehet esni.
2013. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
időben ki kell színi
2013. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi így csináltuk kb fél évig, nem lett baba.
2013. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hello szia én ajánlom figyelmedbe nagyon hatásos védekezés :D ismerősöméknek eddig összvisz 3 szor lett gyerek belőle de ez20 év alatt szval igan hatékony és olcsó védekezés ajánlom :D:D
2013. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
vagy nyomd ki a nuniból :)
2013. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ostoba dolog így csinálni, és kész.

Nem vagyok akkora nyomorék, hogy így csináljam, mivel jól tudom, hogy a saját testvérem így keletkezett.

2013. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3 évig így csináltuk, amíg nem lettem terhes.
2013. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
egy ideig alkalmaztam, össz-vissz talán 4-5 hónapig, mert a gumira alergiás vagyok, de folyton idegeskedés lett belőle, meg izgulás, meg még több izgulás... és úgy annyira azért nem is tudja az ember elengedni magát és élvezni az aktust, ha közben félig ott jár az esze, hogy talán a legjobb pillanatban kell abbahagyni. én tablettára váltottam, és már kb 1,5-2 éve tökéletes védekezési módszernek bizonyult, a gumi kényelmetlensége nélkül kapom meg a nyugodt és élvezetes szex élményét :) ha semmi esetre sem akartok gumit használni, akkor tényleg javaslom a tablettát (vagy netalán hüvelygyűrűt), mert ez elvileg egy veszélyes módszer. már csak abból kiindulva is, hogy a pasikban nem szabad megbízni, hiába mondja, hogy "majd én időben kiveszem...". egyszerűen nem szabad és kész.
2013. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm 1 éve így kefél fűvel-fával és nem esett teherbe.
2013. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A szomszédasszony a nővéremmel nem így csinálta és nem lett gyerek.
2013. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!